Олександр Зінченко: два різних тайми в складі Манчестер Сіті

12.03.2018 22:53
Гравець збірної України Олександр Зінченко відіграв весь виїзний матч Манчестер Сіті проти Стоку в чемпіонаті Англії
Зінченко

Фото mancity.com

У 30 турі першості Англії чергову перемогу здобув Манчестер Сіті. На це раз підопічні Хосепа Гвардіоли з рахунком 2: 0 переграли на виїзді Сток. У складі Городян дублем відзначився Давід Сілва.  Українець Олександр Зінченко провів на полі всі 90 хвилин, проте два тайми для лівого захисника МанСіті склалися по різному. У першій половині гри Зінченко діяв невпевнено і, здавалося, його виступ стане повторенням невдалого поєдинку в Лізі чемпіонів проти Базеля. Тож не дивно, що оцінка його гри до свистка на перерву, була однією з найгірших в складі манчестерців. Однак, у другому таймі Олександр змінився. Став діяти куди спокійніше, відзначився кількома непоганими передачами, а на 58-й хвилині завдав удар з-за меж штрафного, з яким воротар суперника впорався з великими труднощами.  Після цього поєдинку Манчестер Сіті з 81 очком є ​​беззаперечним лідером англійської Прем'єр-Ліги. Від йде другим Манчестер Юнайтед "городян" відокремлюють 16 пунктів.  Сток Сіті з 27 очками розташувався на передостанній позиції англійської першості і в решти восьми турах його чекає жорстока боротьба за виживання.

Іммобіле врятував суперника Динамо від програшу чотирнадцятої команді Серії А! (Відео)