Жовті картки динамівців і рекорд Карпат. Легіонери клубів УПЛ в своїх збірних

Що награли легіонери команд чемпіонату України в жовтневих поєдинках своїх національних збірних?

fckarpaty.com

Цього разу в різні команди Європи і світу були викликані 14 іноземців з п'яти наших клубів. У 2019 так багато легіонерів з вітчизняного чемпіонату ще не закликалося. Давайте ж дізнаємося, що вони награли в жовтневих матчах. Динамо (5) У киян вирушила колесити світом все та ж компанія з п'яти осіб. Найуспішніше виступив Томаш Кендзьора, Збірна Польщі якого пробилася на Євро-2020. Захисник провів повний матч проти Латвії (3: 0), а за грою партнерів проти Північної Македонії (2: 0) спостерігав з лави. Тамаш Кадар навряд чи може занести останній збір собі в актив. У провальному матчі з Хорватією (0: 3) захисник багато помилявся і був замінений у перерві. На наступний поєдинок з Азербайджаном (1: 0) він не потрапив в заявку. Поки що Угорщина виходить на Євро-2020, займаючи друге місце в групі. А ось Словенія Беньяміна Вербича має лише теоретичні шанси відіграти чотири очки відставання від другого місця за два тури до фінішу. Динамівець пробув на полі 65 хвилин в матчі з Північною Македонією (1: 2) і 69 - з Австрією (0: 1). Жерсон Родрігес провів без замін уже вісім матчів поспіль за Люксембург. Однак його команда поступилася в кваліфікації Португалії (0.3) І в «товарняку» - Данії (0: 4). Сам Жерсон в обох поєдинках заробив за «гірчичнику». перуанець Карлос Самбрано продовжує викликатися до збірної, незважаючи на відсутність ігрової практики в клубі. Інки провели два спаринги проти Уругваю, поступившись в Монтевідео (0: 1) і зігравши внічию в Лімі (1: 1). Захисник провів 69 і 90 хвилин в цих матчах відповідно, а також заробив в них по жовтій картці. Карпати (4) Львів'яни встановили клубний рекорд - відразу 28 гравців різних команд Карпат викликані до збірних. Четверо з них виступили за іноземні колективи. Так, в головну команду Люксембургу вирушили Тім Халл и Марвін Мартінс. Перший не грав в обох матчах, а другий провів 74 хвилини в спарингу з датчанами. Олександр Бойчук вперше з червня був викликаний в збірну Молдови. Форвард провів повний матч проти Андорри (0: 1) і 30 хвилин з Албанією (0: 4), але нічим своїй команді не допоміг. Молдавани застрягли на останньому місці в своїй групі відбору на Євро-2020. білорус Кирило Кириленко вдруге потрапив до складу збірної U-21. У відборі на Євро-2021 Білі крила розписали світові з Норвегією (1: 1) і Кіпром (1: 1), і тепер йдуть третіми в групі. Кириленко вийшов на заміну на останні вісім хвилин в першому матчі. Шахтар (2) Манор Соломон взяв участь у відбірковому матчі Ізраїлю проти Австрії (1: 3), відігравши 90 хвилин, а на Латвію (3: 1) не потрапив в заявку. Його команда ділить третє місце в групі зі Словенією Вербича та Північної Македонією. Відновився після травми і вперше з березні зіграв за Грузію Давид Хочолава. Донеччанин залишився на лавці в матчі з Ірландією (0: 0), а з Гібралтаром (3: 2) провів всі 90 хвилин і отримав жовту картку. Хрестоносці в своєму квінтеті йдуть другими з кінця. Олександрія (2) Двоє олександрійців також взяли участь в кваліфікації на Євро-2020. Павло Пашаєв пропустив «товарняк» Азербайджану з Бахрейном (3: 2), а потім провів повний матч проти Угорщини (0: 1). Його команда йде на останньому місці в групі баз шансів піднятися вище. латвієць Каспарс Дубра зіграв повний матч проти Польщі (0: 3) з Кендзьор в складі і залишився на лавці в поєдинку з Ізраїлем (1: 3). Балтійці як і раніше не набирали очок в нинішньому відборі. Маріуполь (1) Вперше після Кубка Африки зібралася команда Камеруну. В її розташування знову був викликаний маріуполець Джойскім Дава. Захисник вийшов на заміну в спарингу з Тунісом (0: 0), провівши 16 хвилин на полі. Володимир Сержао

Жовтень, Київ, 23 роки по тому. Всі перемоги збірної України над топ-командами (відео)

Вибираємо кращого українського гравця в матчі Україна - Португалія (зазначте не більше трьох кращих гравців, порядок місць значення не має)

• Андрій Пятов (33%, голосів: 1 358)
  • Віталій Миколенко (19%, проголосувало: 769)
  • Андрій Ярмоленко (17%, проголосувало: 692)