Жовто-червоний підрахунок. Найбільш грубі битви Шахтаря і Динамо за останні п'ять років (відео)

26.05.2019 09:02
Згадуємо найгрубіші поєдинки між донецьким Шахтарем і київським Динамо за останні п'ять років

Артем Шабанов отримує червону картку. фото shakhtar.com

У 30-му турі чемпіонату України команди зіграли внічию (1: 1). На реалізований пенальті Віктора Циганкова своїм голом відповів зимовий новачок Шахтаря Тете. По ходу поєдинку були видалені Артем Шабанов і Давид Хочолава. Сумарно Ярослав Козик виписав гравцям 15 різного кольору карток, що є другим результатом за всі Класичні. Нижче ми поговоримо про найбільш грубих поєдинках українських грандів за останні п'ять років, в тому числі і про рекордний. https://www.youtube.com/watch?v=rQLNrYYsx3w УПЛ 2014/15. Динамо - Шахтар - 1:0 У жовтні 2014 го динамівці помстилися опонентам за поразку в Суперкубку. Єдиний гол в середині другого тайму після стандарту оформив Домагой Віда. Господарі за матч заробили всього чотири «гірчичника», тоді як гості - сім. Один з них перетворився в червону картку для В'ячеслава Шевчука. Разом маємо 12. https://www.youtube.com/watch?v=wTp79F7Ney4 Суперкубок України-2015. Динамо - Шахтар - 0:2 У Суперкубку гірники поквитались з киянами за «золотий дубль» і прикрої поразки у фіналі Кубка. За 90 хвилин команди не змогли забити, але догравали кияни в меншості - на 56-й другу жовту отримав Сергій Рибалка. Справа йшла до серії пенальті, але в самому кінці зустрічі Олександр Шовковський сфолив на Алексе Тейшейрі у власному штрафному майданчику, і арбітр вказав на точку, попутно видаливши голкіпера. Місце в воротах довелося зайняти Александар Драгович, якого без зусиль переграв Даріо Срна. Потім деморалізованих динамівців добив Бернард. У підсумку рефері показав за матч 10 жовтих і дві червоні картки. https://www.youtube.com/watch?v=BcY7dNr8yX0 УПЛ-2015/16. Шахтар - Динамо - 3:0 У тому сезоні гірники двічі розгромили опонентів з рахунком 3: 0, але переможцем чемпіонату все одно стали динамівці. В одному з останніх турів Шахтар домігся впевненої переваги після дубля Едуардо і голи Веллінгтона Нема. На 80-й хвилині відбулася бійка, за підсумками якої пішли донеччани Тарас Степаненко та Ярослав Ракицький (не на полі), а також киянин Андрій Ярмоленко. У підсумку Юрій Можаровський показав 14 карток - три червоні і 11 жовтих. https://youtu.be/0PQbQDNAP2w?t=50 УПЛ 2017/18. Динамо - Шахтар - 2:1 Поєдинок останнього туру вже нічого не вирішував, так як Шахтар підійшов до нього в статусі чемпіона. Втім, кияни добилися непоганого показника, в четвертий раз за чемпіонат не програвши головному супернику. У першому таймі на гол Беньяміна Вербича реалізованим пенальті відповів Марлос, а переможний м'яч біло-сині провели завдяки автоголу Хочолави. Незважаючи на відсутність турнірної мотивації опоненти заробили 13 жовтих карток, вісім з яких - на останніх хвилинах матчу. https://www.youtube.com/watch?v=M_3N6rLqjPo Суперкубок Украни-2018. Шахтар - Динамо - 0:1 Нинішній сезон почався з того, що Олександр Хацкевич добув перший трофей біля керма Динамо. У матчі-відкритті біло-сині перемогли завдяки голу Віталія Буяльського в середині першого тайму. Але, як завжди, не обійшлося без бійки в кінці зустрічі, яка збільшила число карток до 12-ти. До величезній кількості «гірчичників» додалися видалення Ісмаїлі і Микити Бурди. https://www.youtube.com/watch?v=E01tiP4dhLQ Кубок України-2018/19. 1/4 фіналу. Шахтар - Динамо - 1: 1 (пен. 5: 4) Самою брутальної в історії опинилася недавня кубкова дуель двох грандів. Сумарно Максим Козиряцький показав 17 карток - 15 жовтих і дві червоні. Примітно, що видалення заробили автори забитих м'ячів Жуніор Мораес і Денис Гармаш - досить рідкісна ситуація. У підсумку справа дійшла до серії пенальті, в якій Андрій Пятов відбив два останніх удару динамівців і приніс трофей донеччанам. https://www.youtube.com/watch?v=BRMly_hjguo Володимир Сержао

Експертиза. Віктор Циганков - кращий гравець матчу Шахтар - Динамо

7 і 10 червня збірна України проведе два домашні (у Львові) матчу у відборі до Євро-2020 проти Сербії та Люксембургу. Скільки очок, на ваш погляд, команда Андрія Шевченка набере в цих зустрічах?

• Шість (58%, голосів: 1 994)
  • Чотири (36%, голосів: 1 259)