Спека у Португалії: тренер Бенфіки не дав шансу українцю Роману Яремчуку увійти до клубної історії (відео)

26.01.2022 03:33

У півфіналі Кубка португальської ліги Бенфіка нападаючого збірної України Романа Яремчука лише в серії пенальті обіграла Боавшиту - 3:2. Основний час зустрічі завершився нічийним результатом – 1:1.

Українець провів на полі 88 хвилин, був активним і мав два шанси відзначитися забитим м'ячем. На початку першого тайму з його ударом впорався голкіпер Боавшити, а вже ближче до фіналу другого тайму м'яч після його удару головою з забійної позиції пішов вище воріт.

Хто знає, можливо, прибравши нашого хлопця лише за кілька хвилин до початку серії пенальті, тренер Орлов відібрав в українця шанс увійти до клубної історії.

Додамо, що Яремчук став співавтором та єдиного гола своєї команди з гри. Саме він скинув м'яч головою у боротьбу, в якій наварили два захисники картатих, дозволивши забити Евертону.

У фіналі, наміченому на 29 січня (21.00 за Києвом), Бенфіка зіграє проти переможця пари Спортінг - Санта Клара (зустріч відбудеться сьогодні).