Зоря в другому таймі розгромила Дніпро-1

06.12.2020 18:00

У Запоріжжі в рамках 12-го туру УПЛ зустрілися Зоря і Дніпро-1

Фото scdnipro1.com.ua

Зоря проводить відмінний відрізок, вигравши три останні матчі, два з яких були в Лізі Європи проти АЕКа і Лестера. Правда, шести набраних очок для виходу в єврокубкову весну команді Віктора Скрипника не вистачило. Далі йдуть Брага і Лестер.

Тому Зоря тепер може зосередитися на тому, щоб наздоганяти лідерів в УПЛ. Перед грою з Дніпром-1 луганчани розташувалися на незвичному для себе восьмому місці, маючи в активі 14 очок. У минулому турі Зоря грала на виїзді проти Миная і розгромили дебютанта з рахунком 3: 0.

Що стосується дніпрян, то у них в чемпіонаті жахлива серія: в чотирьох останніх матчах дніпряни не взяли жодного очка. Підсолодив гіркоту останніх невдач для Ігор Йовічевіч недавній матч в Кубку. Дніпро-1 в рамках 1/8 фіналу показав відмінну гру проти команди з першої ліги ВПК-Агро, розгромивши її з великим рахунком 5: 0. У підсумку дніпряни розташувалися на 12-му рядку в таблиці чемпіонату, заробивши вісім очок. У минулому турі Дніпро-1 приймав донецький Шахтар і гірники виграли 1: 0.

Перед матчем з Зорею в Дніпрі-1 стався спалах коронавируса, через яку «на лікарняному» виявилося вісім гравців основного складу. У підсумку дніпряни вийшли на гру в експериментальному складі, і протрималися лише перший тайм.

У другому гості розвалилися і пропустили три голи. Спочатку Юрченко навісив, Іванисеня в штрафний скинув м'яч на Громова та Артем з близької відстані переправив м'яч у ворота. Через 20 хвилин відзначився той же Громов, зробивши рахунок 2: 0. Остаточно добив Дніпро-1 гол Іванисеня. Був від гостей і м'яч престижу, який забив Назаренко.