Зоря в Бразі не зуміла завершити груповий турнір ЛЄ на мажорній ноті

10.12.2020 22:56

10-го грудня відбувся матч 6-го туру групового раунду Ліги Європи Брага - Зоря

У заключному турі групового турніру Ліги Європи Зоря вирушила в гості до португальській Бразі. На жаль, подорож на південь Європи для команди Віктора Скрипника перетворилося фактично в порожню формальність. На кону були тільки фінансові бонуси від УЄФА і власний престиж. За підсумками п'яти виступів в активі команди Віктора Скрипника було шість очок. Зоря вже втратила всі шанси на вихід в наступний етап європейського турніру, хоча в двох останніх іграх в красивому стилі переграла АЕК і Лестер.

Бразі теж вже нічого не потрібно було. За підсумками п'яти матчів в активі «зброярів» було десять балів і друге місце в групі G, завдяки чому представник Прімейра вже забезпечив собі вихід в весняний плей-офф Ліги Європи.

У 10 з 12 останніх матчів у Лізі Європи Брага забивала у ворота своїх суперників як мінімум два голи. В результаті не став винятком і цей матч, хоча перший тайм зовсім не віщував великого лиха для нашої команди.

Загроза поразки до воротаря луганчан і його партнерам прийшла в середині другого тайму. На 60-й хвилині Галено з лівого флангу прострілив з-під Фаворова, а Абу Ханна зрізав м'яч в свої ворота. Перед цим пролунав і «перший дзвіночок», коли на виручку Шевченко прийшла поперечина.

Більш серйозну заявку на успіх в Бразі господарі оформили на 69-й хвилині, реалізувавши свій ще один шанс. Медейруш віддав передачу на правий край для Орти, а той пробив повз Шевченко - 2: 0.

Зоря прощається з єврокубками до наступного сезону, зумівши в нинішній єврокампанії набрати шість балів.