Зоря знову програла Естерсунді і пропустила шведів в плей-офф

23.11.2017 21:06
Команда Юрія Вернидуба не знайшла аргументів проти шведського Естерсунда у виїзному поєдинку Ліги Європи

ostersundsfk.se

Після чотирьох турів у групі J утворилася заплутана ситуація. Краще за всіх відчував себе Естерсунд, який в разі перемоги виходив в плей-офф. Шведи підійшли до поєдинку з п'ятиматчеву безпрограшною серією на домашній арені в Лізі Європи. Зоря прибула в північну країну, щоб помститися за вересневу поразку у Льовове (0: 2). На руку луганчанам відігравало те, що чемпіонат Швеції завершився на початку листопада і у суперників з тих пір не було ігрової практики. У перші хвилини українцям довелося зіткнутися зі штурмом - опоненти били з будь-яких позицій, намагалися розрізати оборону, заробляли корнери, Луніну довелося вступати в гру. Ближче до середини стартовою половини гра вирівнялася, Зоря намагалася тікати в контратаки і загострювати з флангу. Далі настало затишшя і здавалося, що рахунок в першому таймі так і не буде відкритий. Але на 40-й хвилині Едвардс прострілив з флангу, а мінімального дотику Гречишкіна вистачило, щоб м'яч ковзнув по штучному газоні Ямкрафт Арени в дальній кут воріт Зорі. Другий тайм луганчани почали активно - суперники нервували, фолили, але потривожити Алі Кейта гостям довго не вдавалося. На 67-й хвилині Юрі небезпечно пробивав з близької відстані, але кіпер Естерсунда виручив. А незабаром кращого в складі Зорі футболіста довелося міняти - в одному з епізодів бразилець отримав травму. Захопившись атакою, Зоря упустила Годдоса на 78-й хвилині і той пробив Луніна з-за меж штрафного. А адже кількома хвилинами раніше атакер шведів вже завдав попереджувальний постріл зі схожою позиції ... Після цього українці побігли відіграватися, але швидше за могли пропустити третій, ніж пробити воротаря гостей. На 89-й хвилині Харатін з близької відстані не переграв Алі Кейт, що було останнім реальним шансом Зорі. Таким чином, Естерсунд вперше в історії прорвався в плей-офф єврокубків. А ось Зорі в наступному поєдинку з Атлетиком для виходу з групи потрібна перемога. Баски в результативній зустрічі вимучили вікторію над Гертою і піднялися на другу сходинку квартету. У поєдинку взяли участь гравці збірної України. Андрій Лунін зіграв на рівні, відбив кілька ударів в створ, в тому числі і найнебезпечнішу «пушку» Годдоса. Але в другому випадку з дальнім пострілом іранця страж воріт Зорі виявився безсилий. Олександру Сватко довелося попотіти, особливо в другому таймі. Захисник непогано грав позиційно, але зробив кілька грубих помилок. У кінцівці отримав «гірчичник» за удар ногою в обличчя Геро. Останні хвилини центрбек також не може занести собі в актив. Олександр Андрієвський відбігав годину ігрового часу, в основному займаючись оборонною роботою. Півзахисник частенько порушував правила і в одному з епізодів ціною жовтої картки вберіг Зорю від небезпеки біля своїх воріт. Олександр Караваєв в першому таймі намагався проявляти активність праворуч, але його потуги ні до чого не приводили. У другій половині у півзахисника були шанси, деякий час наш збірник провів на лівій бровці. Караваєв отримав жовту за гру рукою, також невдало відпрацював в обороні в епізоді з другим голом.

Естерсунд - Зоря - 2: 0 (1: 0)

Голи: Гречишкін (40, автогол), Годдос (78) Естерсунд: Кейта - Мукіібі, Пападжанопулос, Петтерсон, Соми (Відгрен, 90 + 2) - Едвардс, Нурі, Бачіру - Сема, Годдос, Геро (Менс, 85) Зоря: Лунін - Опанасенко, Сваток, Гречишкін, Сухоцький - Харатін, Андрієвський (Бабенко, 61) - Караваєв, Гордієнко, Громов (Луньов, 46) - Юрі (Сілас, 72)