Зоря з четвертої спроби зуміла перемогти на турецькому зборі

24.01.2022 18:39

Луганська Зоря обіграла олімпійську збірну Узбекистану у четвертому спарингу на турецькому зборі

Фото zarya-lugansk.com

У попередніх матчах чорно-білі поступилися польській Погоні (1:3), зіграли внічию з азербайджанським Сабахом (1:1) та казахстанським Актобе (2:2). Тепер же Зоря здобула першу перемогу на зборах, здолавши олімпійську збірну Узбекистану.

Єдиний гол луганчан оформив Сергій Булець. Участь у матчі взяли зимові новачки української команди — Абдулла Абдуллаєв та Олег Данченко.

Товариський матч

Зоря (Україна) - Олімпійська збірна Узбекистану - 1:0 (0:0)

Гол: Булець (64).

Зоря (1-й тайм): Сапутін, Абдуллаєв, Алефіренко, Алібеков, Байрук, Гільєрме, Хлань, Нагнійний, Овусу, Сміян, Снурніцин.

Зоря (2-й тайм): Жилкін, Імереков, Фаворов, Данченко, Жуніньйо, Кабаєв, Булеца, Луньов, Назаріна, Хомченовський, Гладкий.

Наступними суперниками Зорі будуть польський Ракув (27 січня) та сербський Спартак (31 січня).