Зоря програла Рапіду у Відні, пропустивши тричі і упустивши безліч моментів

19.08.2021 23:54

У виїзному поєдинку раунду плей-офф Ліги Європи луганська Зоря з розгромним рахунком програла віденському Рапіду

Фото zarya-lugansk.com

Бронзові призери УПЛ починали свій шлях в єврокубковому сезоні поєдинком у Відні. Луганчани на старті зустрічі виглядали досить непогано, за першу чверть матчу створили як мінімум три відмінні моменти. Проте, рахунок відкрили саме австрійці. На 29-й хвилині після невдалого виносу Шевченко м'яч дістався Фунтасу, який прибрав Вернидуба і пробив повз голкіпера. Тут же виник момент у Кабаєва, але з його спробою впорався Штребінгер.

У другому таймі ситуація практично не змінилася. Зоря мала безліч шансів відзначитися - могли забивати Сайядманеш, Імереков, Громов, Шахаб, Кабан, було чимало напівмоментів. Однак м'ячі влітали в сітку воріт позаду Шевченко. Після помилок Імерекова і Жуніньо Кара і Грюлль зробили рахунок розгромним.

Підопічні Віктора Скрипника явно не заслужили поразки з рахунком 0: 3. Однак результат, як то кажуть, на табло. Тепер в Запоріжжі 26 серпня чорно-білим потрібно зробити диво.