Замахнувся на рекорд. Всі дублі і хет-трики Харрі Кейна за збірну Англії (відео)

19.11.2019 19:15
Скільки разів нападник збірної Англії Харрі Кейн забивав за свою національну команду більше одного гола за матч?

Фото East News

У дев'ятому турі відбору на Євро-2020 збірна Англії знищила Чорногорію, Забивши у ворота гостей сім сухих голів. Три з них на рахунку Харрі Кейна, причому хет-трик форварда вмістився в проміжок з 18-ї по 37-у хвилини. https://youtu.be/y3UpIVmnor4?t=128 Потім гравець Тоттенхема забив ще й на виїзді в ворота Косово (4:0), В результаті чого досяг позначки в 32 голи на національну команду. Кейн вийшов на шосте місце в списку кращих бомбардирів Трьох левів, де лідирує Уейн Руні (53). Крім того, за календарний рік він забив за збірну 12 голів - повторення рекордного показника. Пропонуємо вам згадати всі матчі, де потенційний кращий снайпер в історії забивав за Англію не один гол. ТМ-2017. Франція - Англія - 3:2 Це був другий матч збірної, в якому Кейн з'явився на поле з капітанською пов'язкою. Нападник забив швидкий м'яч на дев'ятій хвилині, але потім Самюель Умтіті і Джібріль Сідібе вивели господарів вперед. Незабаром після перерви Рафаель Варан привіз пенальті, за що був видалений, а капітан реалізував 11-метровий. Втім, в кінцівці французи вирвали перемогу після голу Усмана Дембеле. https://www.youtube.com/watch?v=HckTKJl7xco Відбір ЧС-2018. Мальта - Англія - 0:4 У наступному матчі Кейн знову відзначився дублем. Англійці здобули найбільшу для себе перемогу в тому відборі, забивши чотири м'ячі мальтійців. На початку другого тайму Харрі відкрив рахунок, в кінці зустрічі відзначилися Райан Бертранд і Денні Уелбек, а крапку поставив все той же бомбардир. Сумарно за відбір до мундіалю форвард оформив сім м'ячів. https://youtu.be/cYEhc9nqFII?t=104 ЧС-2018. Груповий етап. Туніс - Англія - 1:2 З шістьма голами герой нашої рубрики став кращим бомбардиром мундіалю. Перші два м'ячі він оформив в грі з непоступливим Тунісом. Кейн забив ранній гол, але по ходу першого тайму Ферджані Сассо встановив паритет. Лише в компенсований арбітром час капітан ударом головою вирвав для родоначальників перемогу. https://youtu.be/l1FJwrkOwiE?t=48 ЧС-2018. Груповий етап. Англія - Панама - 6:1 Цього разу Три лева проблем не відчули, забивши п'ять разів ще в першому таймі - дублем відзначився Джон Стоунз, також розписався в воротах суперників Маркус Рашфорд, а Кейн реалізував два пенальті. Після перерви Харрі оформив дебютний хет-трик за збірну, підставившись під удар партнера. У підсумку англійці завершили чемпіонат світу на четвертому місці. https://youtu.be/zIjRYzyXgRY?t=65 Відбір ЧЄ-2020. Англія - Болгарія - 4:0 Нарешті, в нинішньому відборі Харрі забивав у всіх восьми матчах своєї національної команди, забивши 12 голів. Три з них трапилися в домашній зустрічі з болагарамі. Спочатку Кейн скористався дурною помилкою суперників, потім реалізував два пенальті і асистував Рахіму Стерлінгу. У підсумку збірна Англії без проблем пробилася на Євро-2020. https://youtu.be/3tuNmxMTo68?t=94 Володимир Сержао

Останній тур відбору на Євро-2020: вирішальні битви в Сербії, Ірландії та Уельсі

Скільки, на Ваш погляд, українських клубів зможуть пройти в плей-офф єврокубків сезону-2019/2020?

• Два (62%, голосів: 1 233)