Ювентус отримав удруге. Голи Руслана Маліновського у ворота топ-суперників (відео)

22.04.2021 09:05
Категорії: Новини теми

Виділяємо голи півзахисника італійської Аталанти і збірної України Руслана Малиновського в ворота топ-суперників

Фото УАФ

У поєдинку 31-го туру чемпіонату Італії Аталанта брала на домашньому стадіоні Ювентус. Малиновський вийшов на поле на 72-й хвилині за рахунку 0: 0 і став «джокером» своєї команди. Під кінець зустрічі українець пробив з лінії штрафної і з рикошетом від Алекса Сандро м'яч влетів у сітку воріт.

Цей гол вирішив долю зустрічі і приніс Богині три очки. У нинішньому сезоні на рахунку Руслана вже чотири точних удари за Аталанту. Користуючись нагодою, згадаємо інших топ-суперників крім Ювентуса, яких хавбек засмучував за свою кар'єру.

ТМ-2018. Італія - ​​Україна - 1: 1

Один з лідерів нашої національної команди дебютував за неї в 2015 році. Малиновському знадобилося 15 матчів, щоб відкрити рахунок голам за збірну - сталося це в виїзному «товарняку» з італійцями. На 62-й хвилині зустрічі Руслан встановив паритет ударом з підбору після корнера. Ворота Скуадри Адзурри захищав Джанлуїджі Доннарумма.

ЛЧ-2019/20. Груповий етап. МанСіті - Аталанта - 5: 1

Влітку 2019 го хавбек змінив Бельгію на Італію. У матчі з городянами Малиновський забив свій прем'єрний м'яч як за Аталанту, так і в Лізі чемпіонів. Українець точним ударом з пенальті переграв Едерсона і вивів гостей вперед, але потім бергамаскі пропустили п'ять разів. Незважаючи на це фіаско команді Руслана вдалося вийти з групи.

Серія А-2019/20. Аталанта - Лаціо - 3: 2

Після торішнього карантину бергамаскі набрали хід і в підсумку посіли третє місце в Серії А. У матчі з йшов тоді другим Лаціо вони пропустили двічі вже до 11-й хвилині. Втім, в першому таймі Робін Госенс ​​зрівняв рахунок, а в другому відзначилися Малиновський і Хосе Луїс Паломіно. Українець вийшов на поле в «старті» і був замінений на 77-й хвилині, а переграв Томаса Стракоша розкішним дальнім ударом.

Серія А-2019/20. Ювентус - Аталанта - 2: 2

По дорозі до «бронзі» Богиня відібрала очки у майбутнього чемпіона. Малиновський вийшов на заміну за рахунку 1: 1 і вивів гостей вперед гарматним ударом з правої. Він став восьмим українцем в історії, який забивав Ювентусу. Як і в нинішній Серії А, тоді пропустив він нашого легіонера Войцех Щенсний.

Відео

Ліга націй-2020/21. Група А4. Україна - Німеччина - 1: 2

На своєму полі синьо-жовті не зуміли роздобути окуляри з німцями. Малиновський відбігав повний матч і зрівняв рахунок в кінцівці, перегравши Мануеля Нойєра ударом з пенальті. У підсумку українці не без скандалу зайняли четверте місце в групі і покинули вищий дивізіон Ліги націй. Зараз в активі Руслана 35 матчів за збірну, шість голів і п'ять ассистов.

Кубок Італії-2020/21. 1/4 фіналу. Аталанта - Лаціо - 3: 2

Наш легіонер вийшов в «старті» і на 37-й хвилині зробив рахунок 2: 2, засмутивши Пепе Рейну. Для Руслана це був дебютний гол в італійському Кубку. В результаті Аталанте вдалося пройти Лаціо, хоча догравала вона поєдинок у меншості. У півфіналі бергамаскі вибили Наполі і тепер готуються до титульної зустрічі з Ювентусом, яка відбудеться 19 травня.

Відео

Малиновський потіснив Михайличенко і Ателькіна. Топ-10 результативних сезонів українських футболістів в чемпіонаті Італії