Юрій Паньків витягнув Олександрію в півфінал Кубка України

03.03.2021 21:50

Підопічні Володимира Шарана на виїзді в серії пенальті обіграли Дніпро-1

Перед чвертьфіналом Кубка України найбільш рівні шанси на вихід в півфінал фахівці віддавали Дніпру-1 і Олександрії. У обох суперників стоїть завдання виходу в Лігу Європи. І якщо підопічні Володимира Шарана ще можуть домогтися цього права через чемпіонат, то дніпрянам цей шлях лежить тільки через Кубок.

І потрібно сказати, що перший тайм, незважаючи на невелику кількість моментів, був за Дніпром-1, який більше володів м'ячем і активніше діяв на половині поля суперника. Але знову ж таки, у воротарів великої роботи до перерви не було.

І другий тайм почався обережно. Але незабаром небезпечно пробивали Пихаленок і Ігнатенко, але Паньків рятував свою команду. А потім з нічого гол забила Олександрія. При передачі на своїй половині поля помилився Ігнатенко, м'яч перехопив Третьяков і влучним дальнім ударом вразив кут воріт САРНАВСЬКИЙ. 0: 1. Тут же зрівняти рахунок міг Назаренко, але і в цьому випадку на шляху м'яча став Паньків.

Додаткова перевага Дніпро-1 отримав на 75-й хвилині, коли арбітр зустрічі Олександр Шандор, як здалося, незаслужено показав другу жовту картку Гречишкін. Всього чотири хвилині знадобилося господарям, щоб зрівняти рахунок. На 79-й хвилині в швидкій атаці Булеца пробив несильно, але м'яч зачепив Банада і влетів в кут воріт. 1: 1. Господарі ще більше підвищили темп. Небезпечно бив Пихаленок, Довбик. Однак і Олександрія при першій же можливості намагалися тікати в контратаки. Так на 83-й хвилині удар Мірошниченко парирував Сарнавський. У підсумку, основний час так і завершився внічию.

У екстратаймі територіальну перевагу, природно, було на боці Дніпра-1, але Олександрія героїчно захищалася і дотягла до серії 11-метрових. А там щастя було на боці гостей, точніше, Юрій Паньків витягнув свою команду в півфінал відбивши удари Артема Довбика і Сергія Булеца.