Юнацька збірна України зіграла внічию з Англією в другому матчі Євро-2018

20.07.2018 19:25
Збірна України (U-19) зіграла внічию з командою Англії (U-19) на чемпіонаті Європи в Фінляндії з рахунком 1: 1

Фото uefa.com

Юнацька збірна України після перемоги в першому турі чемпіонату над командою Франції (2: 1), у другому зустрічалася в Сейнайокі з однією з найсильніших збірних континенту - Англією.  Поєдинок впевненіше почали англійці. Вже на 8-й хвилині вони заробили право на кутовий. Після його подачі воротар нашої команди Владислав Кучерук відбив м'яч в центр штрафного майданчика. Там його підхопив Маркус Тавернір і ударом низом прошив всю оборону наскрізь. 1: 0 на користь англійської команди. До середини тайму, зусиллями наших хлопців ігровий перевагу суперника розтануло, а на 30-й хвилині підопічні Олександра Петракова зрівняли рахунок. Владислав Супряга отримав передачу в штрафний англійців і буквально видряпався на ударну позицію. Удар нашого форварда був бездоганний - 1: 1.  Після перерви матч проходив як і раніше у високому темпі і атаках. Вийти вперед могли обидві команди. На початку другого тайму удар Джорджа Херста відбила стійка воріт. А на 86-й хвилині наша команда не змогла реалізувати гострий вихід три на два. В результаті - бойова нічия. Група В. 2-й тур Англія (U-19) - Україна (U-19) — 1:1 (1:1) Голи:  Тавернер (8) - Супряга (30). Англія:  Балкомб, Стерлінг, Льюїс, Сандерс, Танганга, Чалоба, Емблтон, Тавернер, Херст (Морріс, 81), Бреретон, Уоттс (Кірбі, 84).
Україна: Кучерук, Бондар, Попов (Снурніцин, 73), Миколенко, Хахльов (Чех, 90 + 2), Корнієнко, Булеца, Супряга, Дрішлюк, Конопля, Цітаішвілі (Ременюк, 62).
Попереджені: Попов (30). Після цього матчу збірна України (U-19) займає другий рядок у турнірній таблиці групи В. Українці поступаються англійцям за додатковими показниками. У другому поєдинку нашої четвірки Франція розгромила Туреччину з рахунком 5: 0 і вийшла на третю позицію.  В останньому поєдинку групового раунду юнацька збірна України зіграє зі своїми турецькими однолітками. Зустріч відбудеться 23 липня о 18:30 за київським часом. Для того, щоб вийти в півфінал Євро-2018 синьо-жовтим вистачить і нічиєї.     Група В