Шість голів у Юнацькій лізі УЄФА: Шахтар U-19 влаштував своєму супернику формену головомийку

07.12.2021 13:50

Донецький Шахтар U-XNUMX завершив груповий етап нинішньої Юнацької ліги УЄФА впевненою перемогою.

Сьогодні в Києві на НТК ім. Віктора Баннікова донецький Шахтар U-19 у поєдинку 6-го туру Юнацької ліги УЄФА приймав Шериф U-19.

Матч не мав жодного турнірного значення для обох команд, які ще раніше втратили всі шанси на вихід у плей-офф. Попри це, молоді гірники поставилися до зустрічі з усією серйозністю й не залишили супернику жодних шансів на успіх.

Доля матчу вирішилася фактично вже в першому таймі. До перерви господарі змусили воротаря тираспольців капітулювати тричі, а після неї – ще стільки ж.

Отже, 6:0 – перемога Шахтаря, який набрав дев'ять очок та посів третє місце у групі D.

Юнацька ліга УЄФА. Група D. 6 тур

Шахтар U-19 – Шериф U-19 – 6:0 (3:0)

Голи: Бако (6), Погорілий (39, з пенальті), Глущенко (43), Ющенко (80), Гончарук (85, з пенальті), Гулько (87).

Шахтар U-19: Пузанков, Булеза, Савченко, Козік, Капінус (Гаврилюк, 46), Гулько, Глущенко (Ющенко, 58), Сігеєв (Плющ, 58), Векленко (Роспутько, 46), Бако, Погорілий (Гончарук, 58).

Шериф U-19: Думенко, Пікус, Ікім, Костін (Дижинар, 83), Коваль, Ковальський (Жалоба, 69), Скуртул (Грещук, 69), Хатман (Боцан, 64), Погребан (Коліш, 64), Карманов, Форов.

Попереджені: Капінус (8), Векленко (45), Гулько (58) – Хатман (23), Скуртул (55), Думенко (84), Ікім (85).

Другий матч у нашій групі D, між Реалом U-19 та Інтером U-19 у Мадриді, завершиться пізніше.