Юнацька ліга УЄФА: Шахтар у фантастичному матчі покарав Реал

19.10.2021 15:06

Донецький Шахтар U-XNUMX у поєдинку Юнацької ліги УЄФА здобув вольову перемогу над мадридським Реалом U-XNUMX

Сьогодні в Києві на НТК ім. В. Баннікова донецький Шахтар U-19 у поєдинку 3-го туру Юнацької ліги УЄФА приймав Реал U-19.

Невдало розпочавши матч і пропустивши вже на 10-й хвилині, у середині першого тайму молоді гірники зусиллями Глущенка зуміли відігратися. Однак за вісім хвилин гості знову повели в рахунку. Проте до перерви донеччани зуміли не тільки знову відновити рівновагу, але й вийти вперед. Відзначилися Сігеєв і Гулько.

Як з'ясувалося, гол останнього виявився вирішальним у матчі - 3:2 на користь Шахтаря, який вийшов на перше місце в групі D.

Юнацька ліга УЄФА. Група D. 3 тур

Шахтар (U-XNUMX) - Реал (U-XNUMX) - XNUMX:XNUMX (XNUMX:XNUMX)

Голи: Глущенко (32), Сігеєв (42), Гулько (45) - Петер (10), Д. Гонсалес (40)

Шахтар (U-XNUMX): Пузанков, Капінус, Козік, Фарина, Булеза, Гулько (Плющ, XNUMX), Глущенко (Гаврилюк, XNUMX), Лосенко (Роспутько, XNUMX), Сігеєв, Векленко (Бако, XNUMX), Гончарук (Погорілий, XNUMX).

Реал (U-XNUMX): Торрес, Обрадор (Муньос, XNUMX), Марвел (Ферер, XNUMX), А. Каррільо, Руїс (Вільяр, XNUMX), Анхель, Лукас (Асенсіо, XNUMX), Гонсало (Іглесіас, XNUMX), Д. Гонсалес, Петер, Герреро.

Попереджені: Гулько (39), Глущенко (56), Лосенко (58) - А. Каррільо (51), Іглесіас (90).

Другий матч у нашій групі D, між Інтером U-19 і Шерифом U-19 у Мілані, завершиться пізніше.