Юнацька ліга УЄФА: Динамо U-19 програло, але завдання-мінімум виконало

08.12.2021 15:58

Київське Динамо U-19 програло свій останній матч у груповому раунді Юнацької лізи УЄФА

У 6-му турі групового раунду Юнацької ліги УЄФА київське Динамо U-19 на стадіоні Кайша Футебол Кампуш у Сейшалі зустрічалося з Бенфікою U-19.

Від результату цього матчу залежало яка з команд займе перше місце в групі і, відповідно, вийде або в 1/8 або в 1/16 фіналу турніру. Напруження матчу вийшло високим і вже в першому таймі арбітру довелося чотири рази витягувати жовту картку, щоб трохи охолодити пристрасті.

При цьому сама зустріч проходила в абсолютно рівній боротьбі, але, на жаль, португальцям вдалося забити «в роздягальню». На 44-й хвилині відзначився Луїш Семед.

У другому таймі господарі дещо активізувалися і намалювалася їхня перевага, що виявилося у великій кількості ударів по наших воротах. До того ж на 77-й хвилині киян підвів Володимир Бражко, який одержав другу жовту картку та змушений був залишити поле.

У меншості українці відігратися не змогли. У підсумку, 0:1 – поразка Динамо U-19, яка посіла друге місце у групі Е та виступатиме у 1/16 фіналу Юнацької ліги УЄФА. Бенфіка U-19 з першої позиції потрапляє до 1/8 фіналу турніру.