Ювілейний червоне світло для капітана. Все видалення в кар'єрі Серхіо Рамоса (відео)

22.02.2019 16:08
Підраховуємо всі червоні картки, зароблені захисником мадридського Реала і збірної Іспанії Серхіо Рамосом

Серхіо Рамос вміє видобувати не тільки трофеї ...

В останньому турі Ла Ліги Реал примудрився будинки програти Жироні (1: 2). На гол Каземіро в першому таймі з пенальті відповів Крістіан Стуані, а на 75-й хвилині Крістіан Португеса встановив остаточний рахунок на табло. Після поразки відставання бланкос від Барселони до чемпіонаті збільшилося до дев'яти очок. Другим неприємним моментом стало чергове видалення Серхіо Рамоса. На 64-й хвилині капітан отримав жовту за гру рукою, а на 90-й - другий «гірчичник» за спробу знести голову супернику в падінні. На цьому тлі все і забули, що захисник провів 601-й в кар'єрі матч за Реал, вийшовши на п'яте місце в історичному списку ... Для Рамоса це видалення стало 25-м в кар'єрі і ювілейним 20-м в Прімері. Він встановив рекорд європейських топ-ліг за набраними червоним картках. На другому місці за цим показником розташувався колишній захисник Марселя Сіріль Роль (19). У Серії А за цим показником лідирує Паоло Монтеро (16), в АПЛ - Рой Кін (13), а в Бундеслізі - Йенс Новотни (8). https://www.youtube.com/watch?v=SrhsTZubkyU «Червоний» дебют Серхіо відбувся у вересні 2005-го в виїзному матчі з Еспаньолом (0: 1). Через півтора тижні іспанець зазначив почин і в Лізі чемпіонів, віддалившись в грі з Олімпіакосом (2: 1). Взагалі, сезон 2005/06 вийшов самим грубим в кар'єрі бека - чотири червоні картки. З тих пір лише в темпораде 2014/15 оборонець обходився без дострокових доглядів з поля. Сценарій: удар ліктем в кінці Ель Класіко Всі свої видалення Рамос заробив в футболці Реала. Найчастіше капітан достроково залишав поле в матчах з Барселоною - в п'яти випадках. Жирона стала 18-ою в списку команд, в поєдинках з якими захисника виганяли з поля. Найчастіше арбітри вилучали Рамоса з поля в листопаді - сім разів і навіть чотири рази поспіль. Чи не отримував червоних Серхіо тільки в червні-липні, коли зазвичай знаходився у відпустці або грав за збірну. У перших таймах у футболіста Реала чотири вилучення, інші - в другому. Улюблений проміжок часу для отримання червоної - з 76-ї хвилини до кінця матчу. На цей відрізок припали його 12 вилучень, в тому числі і шість останніх. Прямих червоних карток в кар'єрі Серхіо сім. Найчастіше Рамоса видаляють за гру ліктем або удар в обличчя - 12 разів. У дев'яти випадках бек бачив червоне світло після зриву атаки суперників або невдалого підкату. Двічі Серхіо йшов з поля, зігравши в волейбол, також отримував картки за участь в бійках і відверте затягування часу. Загалом, в цій справі кращого майстра не знайти. Все видалення Серхіо Рамоса в кар'єрі
Володимир Сержао

Навздогін скандалу в Амстердамі. Як VAR відбирає голи в цьому сезоні (відео)

На Ваш погляд, скільки українських клубів проб'ється в 1/8 фіналу Ліги Європи? В 1/16 фіналу Шахтар зіграє з німецьким Айнтрахтом, а Динамо - з грецьким Олімпіакосом.

• Два (50%, голосів: 7 397)
  • Один (34%, голосів: 5 107)
  • Ні одного (16%, голосів: 2 435)

Всього голосів: 14 939