Ярмоленко забив гол за збірну світу (відео)

28.05.2017 20:34
Капітан Динамо Андрій Ярмоленко взяв участь у виставковому матчі в Мадриді Сьогодні капітан Динамо відкрив нову для себе сторінку біографії - забив гол у складі збірної світу. Рахунок матчу між збірною легенд світу і збірної легенд мадридського Атлетіко - 5: 4 на користь гостей. Це був останній поєдинок в історії знаменитого стадіону Атлетіко - Вісенте Кальдерон.
Андрій Ярмоленко зіграв за збірну світу і забив гол у Мадриді. фото marca.com

На 55-й хвилині українець забив головою після навісу мексиканця Бланко. https://www.youtube.com/watch?v=cyPa8brcHyI За збірну світу з перших хвилин грали: Ігіта, Феррара, Джукич, Демікеліс, Сенна, Зеєдорф, Мендьета, Роналдіньо, Марез, Бланко і Каніджа. На заміну вийшли Ярмоленко, Бобан, Густаво Лопес, Дудек, Найбет, Ноліто, Себальос, Берговіч і Ульоа.