Зінченко вбив шанс Ярмоленка: як українці билися у Кубку англійської ліги

27.10.2021 23:48

Переможець у поєдинку клубів Ярмоленка та Зінченка у Кубку англійської ліги визначився у серії пенальті

У Лондоні у поєдинку 1/8 Кубка англійської ліги зустрілися Вест Хем Андрія Ярмоленка та Манчестер Сіті Олександра Зінченка, причому останній вперше за півтора місяці зіграв у офіційному матчі.

У першому таймі суперники завдали лищу по одному удару в ворота і не дивно, що на табло залишилися нулі.

На 55-й хвилині Ярмоленко отримав шанс відзначитися, однак його удар зблизька заблокував саме Зінченко, не давши забити партнерові по збірній. За шість хвилин Андрій був замінений, а Олександр дограв матч до кінця.

На 84-й хвилині Зінченко міг принести перемогу «міщанам», проте його сильний удар під перекладину потяг Альфонс Ареоля.

Основний час закінчився нульовою нічиєю і справа дійшла до серії пенальті, в якій сильнішими виявилися «молотобійці» – 5:3. Зінченко одинадцятиметровий не пробивав.