Ярмоленко допоміг Вест Хему вийти до третього раунду Кубка англійської ліги

28.08.2018 22:43
Український півзахисник Андрій Ярмоленко вперше вийшов в основному складі Вест Хема в матчі Кубка англійської ліги проти Вімблдону

фото whufc.com

Півзахисник збірної України Андрій Ярмоленко нарешті дочекався можливості відіграти практично повний поєдинок за лондонський Вест Хем. У трьох матчах першості Англії Мануель Пеллегріні випускав нашого гравця в другій половині другого тайму, а ось в Кубку довірив місце в основі.  Матч проти Вімблдону почався для Молотобойців шокуюче. Вже на другій хвилині господарі повели в рахунку. Гості кинулися відіграватися, але, навіть незважаючи на видалення в складі Вімблдону зробити це в першому таймі їм не вдалося.  Дві кращі можливості забити втратив саме Ярмоленко. На 14-й хвилині його фірмовий крос пішов трохи вище поперечини. А ще через хвилину українець прорвався в штрафну, але його удар заблокував воротар господарів. Після перерви справи у гостей пішли трохи краще і дубль Ісси Діопа вивів Вест Хем вперед. Ярмоленко знову діяв активно і завдав пару ударів по воротах. Проте, відзначитися нашому півзахиснику так і не вдалося, а на 90-й хвилині Пеллегріні замінив українця. І відразу ж після цього Чічаріто встановив остаточний підсумок матчу.  В результаті 3: 1 - перша перемога «молотобійців» в сезоні. Вона вивела Ярмоленко з партнерами в третє коло Кубка англійської ліги.