Ярмоленко залишив за спиною двох фахівців з голам-шедеврів

31.10.2017 06:47
Півзахисник Боруссії Ярмоленко насичено провів тиждень, відсвяткувавши день народження двома голами в двох матчах Щовівторка команда1 називає трійку кращих футболістів минулого тижня, з огляду на всі матчі, зіграні за цей період. Аналізуємо всі дії потенційних гравців збірної України і визначаємо лауреатів. Наша чергова трійка виглядає наступним чином.

1.Андрей ЯРМОЛЕНКО (півзахисник Боруссії Д)

Встиг двічі за тиждень відзначитися в різних турнірах. спочатку в матчі Кубка Німеччини з Магдебургом (5: 0) взяв участь в чотирьох забитих м'ячах. На його рахунку - реалізований пенальті, дві предголевие передачі і зароблений кутовий, після розіграшу якого партнери забили ще один м'яч. Отримав другу оцінку в команді. А в уїк-енд Андрій забив в поєдинку Бундесліги Ганноверу в гостях (2: 4). При цьому не реалізував ще один стовідсотковий момент.

2.Сергей М'ЯКУШКО (півзахисник Карпат)

В активі екс-динамівця - диво-гол. На 54-й хвилині метрів з 30-ти футболіст зі штрафного відправив м'яч у верхній кут воріт своєї колишньої команди. Чим пособив нинішньому клубу, враховуючи щільність в нижній частині таблиці УПЛ, в завоюванні дорогоцінного очка.

3.Руслан МАЛИНОВСЬКИЙ (півзахисник Генка)

його точний удар-шедевр зі штрафного з гострого кута допоміг Генку в рідних стінах обіграти лідера чемпіонату Бельгії - Брюгге. Подробиці осічки Динамо. Тренер Карпат розповів про секрет Мякушко

Як завершиться контрольний матч Україна - Словаччина, який відбудеться 10 листопада?

• переможе Україна (55%, голосів: 2 745)
  • буде нічия (24%, голосів: 1 211)
  • переможе Словаччина (20%, голосів: 1 010)

Всього голосів: 4 966