... І Мілевський з Ярмоленко. Топ-10 пам'ятних матчів українських легіонерів в 2017 році (відео)

Згадуємо найяскравіші поєдинки минулого року за участю вітчизняних футболістів, які виступають в зарубіжних командах

champion.com.ua

Не секрет, що в 2017-м кількість наших легіонерів лише збільшилася. Вітчизняні футболісти виступають у клубах Західної Європи і ближнього зарубіжжя, причому показують гідну гру. Пропонуємо вам згадати топ-10 найцікавіших матчів за участю українців, які перебувають за кордоном, в минулому році.  Євген Селезньов Чемпіонат Туреччини. Карабюкспор - Галатасарай - 2:1 У попередньому сезоні показники Євгена Селезньова в Туреччині виглядали непогано, а нападник навіть розписувався у воротах грандів. Наприклад, в 18-му турі Суперліги 2016/17 його Карабюкспор будинку ляснув Галатасарай, а наш легіонер вже в своєму другому матчі в новому чемпіонаті відзначився, реалізувавши пенальті, який сам і заробив. Втім, хоч команда Селезньова здобула вольову перемогу над одним з лідерів ліги, в підсумковій таблиці вона задовольнялася лише 11-й рядком. https://www.youtube.com/watch?v=BUHce1J3F7g Євген Шахов Чемпіонат Греції. ПАОК - Олімпіакос - 2:0 Чемпіонат Греції 2016/17 виграв Олімпіакос, а команда Андрія Шахова стала однією з небагатьох, хто обіграв червоно-білих. У дербі Північ-Південь клуб з Салонік обіграв принципового суперника, а один з голів провів вітчизняний півзахисник. В результаті ПАОК завершив регулярний чемпіонат другим, але в єврокубковому плей-офф добув лише місце в кваліфікації Ліги Європи. https://www.youtube.com/watch?v=JVLlJzQYZFA Руслан Маліновський Ліга Європи. Гент- Генк - 2:5 В 1/8 фіналу попереднього розіграшу Ліги Європи зійшлися дві бельгійські команди зі схожими назвами. У першому матчі Генк розібрав на запчастини суперників, забивши відразу п'ять голів на виїзді. Початок розгрому поклав наш Руслан Малиновський, який відкрив рахунок на 21-й хвилині. Гент відігрався, але на 33-й хвилині вже результативний пас українця на Омара Коллі вивів шахтарів вперед. В результаті Генк добув переконливу перемогу, а в матчі-відповіді команди розійшлися миром (1: 1). Правда, в наступному раунді бельгійців зупинила Сельта. https://www.youtube.com/watch?v=yL2ghKbkRwI Артем Мілевський Чемпіонат Білорусі. Динамо Брест - Крумкачи - 3:0 У поєдинку проти Крумкачи Артем Мілевський оформив дубль, перервавши серію з 28-ми безгольову матчів і вперше відзначившись у складі брестчан. У ще одному епізоді після прострілу екс-гравця збірної України захисник суперників забив м'яч у власні ворота. У підсумку Динамо завершило чемпіонат на четвертому місці, а Миля записав на свій рахунок п'ять голів і п'ять ассистов. https://www.youtube.com/watch?v=wUxby_7rPow Євген Коноплянка Кубок Німеччини. Динамо Берлін - Шальке - 0:2 У стартовому раунді цьогорічного розіграшу Кубка Німеччини головним героєм гірників в поєдинку з берлінським Динамо став Євген Коноплянка. Саме колишній дніпрянин під кінець зустрічі приніс Шальке перемогу, забивши на 78-й і 90-й хвилинах. https://www.youtube.com/watch?v=k8SOmfwItyU Андрій Ярмоленко Бундесліга. Аугсбург - Боруссія Дортмунд - 1:2 Один з кращих матчів за Боруссію Андрій Ярмоленко видав в кінці вересня проти Аугсбурга. Гольова перестрілка відбулася на початку зустрічі - екс-динамівець відкрив рахунок на четвертій хвилині, Каюбі зрівняв на 11-й, а на 23-й Шінджі Кагава з пасу українця приніс гостям перемогу. Природно, після своїх результативних дій Андрій був визнаний кращим гравцем матчу. https://www.youtube.com/watch?v=zAdBbI4Ra6I Євген Коноплянка Бундесліга. Боруссія Дортмунд - Шальке - 4:4 У Рурському дербі зійшлися дві зірки нашої збірної і мікро-дуель залишилася за Коноплянкою. Команда Ярмоленко вела після першого тайму 4: 0, але примудрилася втратити перевагу і гостям вдався один з кращих камбеків року. Посприяв геройство Шальке якраз Євген, який віддав два ассист, в тому числі і на Налдо у випадку з восьмим голом. https://www.youtube.com/watch?v=Q_rEgCGheZo Роман Зозуля Сегунда. Альбасете - Вальядолід - 2:1 У першій частині нинішнього сезону раззабівался Роман Зозуля, який виступає у другій іспанській лізі. У поєдинку з Вальядолідом форвард Альбасете вистрілив дублем, оформивши голи в кожному з таймів, принісши тим самим своїй команді три очки. У цьому розіграші Сегунди у Зозулі вже сім забитих м'ячів. Руслан Маліновський Кубок Бельгії. Генк - Васланд-Беверен - 3: 3 (пен. 4: 2) У божевільному кубковому чвертьфіналі верх взяла команда Малиновського. На дев'ятій хвилині Руслан відкрив рахунок, на 12-й Леандро Троссард подвоїв перевагу господарів, але ще в першому таймі Беверен відігрався. В кінці основного часу колишній гравець Зорі, здавалося б, приніс Генку перемогу, але гості миттєво відігралися і перевели зустріч в екстра-тайм. Лише по пенальті команда українця оформила вихід в півфінал, причому Малиновський реалізував четвертий удар в серії. https://www.youtube.com/watch?v=mKPtpPJG0GQ Андрій Ярмоленко Кубок Німеччини. Баварія - Боруссія Дортмунд - 2:1 В 1/8 фіналу DFB-Pokal зійшлися головні важковаговики Німеччини. Баварія в черговий раз виявилася сильнішою, але саме Ярмоленко подарував джмеля промінчик надії, замкнувши навіс Кагави на 77-й хвилині і розмочивши рахунок. На жаль, на більше команда українця в матчі з грізними мюнхенцями не спромоглися. https://www.youtube.com/watch?v=uwr7h3U1pLw Як там інші? Не можна пройти повз інших поєдинків, в яких відзначилися наші легіонери. У січні Артем Кравець приніс Гранаді нічию з Осасуною (1: 1), в заключному турі попереднього Ередівізія двома ассистами за ПСВ проти Зволле (4: 1) відзначився Олександр Зінченко. Крім Малиновського, в Бельгії шумить Роман Яремчук - в недавньому поєдинку за Гент проти Кортрейка (2: 1) він записав на свій рахунок гол + пас. Періодично світиться в Сент-Трюйдене Роман Безус - в кінці грудня його удар на 90-й хвилині допоміг Канарейка врятувати нічию зі Стандардом (1: 1). Чимало українців виступає в різних турецьких клубах. У грудні Сергій Рибалка забив дебютний гол за Сівасспор - його команда обіграла сам Бешикташ (2: 1). У Кубку Туреччини відзначився Дмитро Коркішко з Гіресунспора, у якого гол і асист в грі з Істанбулом (3: 1). Відразу двоє українців одночасно виступали в мінському Динамо. Олександр Нойок став найкращим гравцем біло-синіх в 2017 році, а в матчі проти Іслочі (5: 1) забив гол і віддав відразу дві результативні передачі. Пофееріл в Мінську і Дмитро Хльобас, вже повернувся в Україну. У заключному турі Вищої ліги Білорусі проти Вітебська (4: 1) форвард спорудив дубль. Виділимо гольовий пас Едуарда Соболя на старті групового етапу Ліги Європи в грі між Славією і тель-авівським Маккабі (1: 0). Українець видав прекрасний матч і потрапив в сборнуютура єврокубка. Основним в болгарському Лудогорца вже давно став Ігор Пластун. Свій перший гол за Орлов в нинішньому сезоні захисник оформив у вересневій зустрічі з Ботев (2: 1). Згадаймо і переможний гол Євгена Шахова в кубковому матчі ПАОКа з Левадиакос (2: 1), і дубль Бориса Тащі за Дуйсбург проти Інгольштадта (2: 2) в поєдинку Другої Бундесліги. Володимир Сержао

Топ-10 кращих голів 2017 року, забитих українцями! (Відео)