Яскраво нагадав про себе: український форвард забив м'яч у чемпіонаті Бельгії

16.05.2021 19:05

Український форвард Мар'ян Швед відзначився забитим м'ячем у поєдинку першості Бельгії

У 4-му турі групи Ліги Європи чемпіонату Бельгії Мехелен приймав льєзький Стандард. Український нападник Мар'ян Швед почав матч на лаві запасних, однак вийшов на заміну на 43-й хвилині.

На 57-й хвилині наш співвітчизник нагадав про свої бомбардирські якості й за рахунку 1: 0 забив другий м'яч своєї команди, замкнувши дальню стійку. Востаннє українець відзначався голом за Мехелен 3 лютого в матчі Кубку Бельгії. Усього на його рахунку п'ять забитих м'ячів за свою команду.

У підсумку Мехелен здобув перемогу з рахунком 3: 1, а Швед на 70-й хвилині ще й заробив жовту картку.

«Малинці» набрали 34 очки й посунули з першого місця в групі Ліги Європи Гент, який відстає тепер на два пункти.