Яремчук і Безус не допомогли Малиновському в боротьбі за чемпіонство Бельгії, а Шахов забив м'яч у першості Греції (відео)

05.05.2019 20:01
Роман Яремчук і Роман Безус не змогли допомогти Генку Руслана Малиновського в домашньому матчі проти Брюгге

фото kaagent.be

Роман Яремчук, який відбув дискваліфікацію, і Роман Безус почали поєдинок 7-го туру чемпіонської шістки першості Бельгії Гент - Брюгге в стартовому складі «буйволів». Ігор Пластун залишився в запасі. Одним з найбільш зацікавлених глядачів зустрічі, напевно, був Руслан Малиновський. Адже в разі перемоги господарів чемпіонство країни було б у його Генка в кишені.  Однак, допомогти співвітчизнику Яремчук і Безус не змогли. У першому таймі український півзахисник відзначився лише жовтою карткою на 13-й хвилині. А Яремчук мав дві нагоди відзначитися, але його ударам не вистачило точності. Зате Брюгге свій шанс не упустив і на 33-й хвилині Матс Рітс вивів свою команду вперед.   На 62-й хвилині господарі все ж змогли забити, але арбітр, після перегляду VAR взяття воріт відмінив. Ще через 10 хвилин Біржі Верстрет влучив у поперечину а, буквально, відразу ж Ханс Ванаку відправив м'яч у ворота Гента. Але арбітр знову скасував гол.  На 73-й хвилині тренер посадив на лаву запасних Романа Безуса. Сам же матч так завершився - 1: 0 на користь Брюгге. Тепер, чорно-сині за три тури до кінця першості відстають від Генка на шість очок. Гент з 26 пунктами замикає чемпіонську шістку.

Греція

Головний тренер АЕКа Маноло Хіменес довірив місце в стартовому складі українцю Дмитру Чигринському в матчі завершального туру нинішньої першості Греції. Афіняни в гостях зустрічалися з Левадиакос. Останній раз наш співвітчизник виходив на поле 9 березня в поєдинку проти Панатінаїкоса.

фото paokfc.gr

Чигринський відіграв 76 хвилин, але результативними діями не відзначився. Жовту картку на 72-й хвилині таким вважати не доводиться. Втім, в обороні українець з партнерами діяли надійно і, в підсумку, АЕК переміг - 3: 0. Таким чином, підопічні Хіменеса завершили чемпіонат країни на третьому місці з 57 очками. Тепер команда буде виступати в плей-офф Ліги Європи. ПАОК Євгена Шахова та Євгена Хачеріді також завершив національну першість перемогою. Шахов не вийшов в стартовому складі, залишившись в запасі, а Хачеріді в заявку не потрапив.  Проте, український півзахисник з'явився на полі на 79-й хвилині і тут же відзначився забитим м'ячем. Цей гол став п'ятим для Шахова в сезоні. У підсумку 2: 0 - і ПАОК вже в ранзі чемпіона завершив сезон у Суперлізі з 80 очками. Тепер клубам Шахова та Чигринського належить 11 травня зійтися в фіналі Кубка Греції.

Чехія

Едуард Соболь провів весь ігровий час у складі Яблонця в виїзному матчі з Вікторією Пльзень. Результативними діями український захисник не відзначити, а його команда зазнала поразки з рахунком 1: 2. У Яблонця залишилося 51 очко і він знаходиться на четвертому місці чемпіонату Чехії в зоні Ліги Європи.

Іспанія

Альбасете Романа Зозулі розписав нульову нічию в домашньому поєдинку іспанської Сегунди з Нумансією. Український нападник в минулому матчі отримав червону картку і цей поєдинок пропускав. З 65 очками Альба йде третьою, відстаючи від прохідного другого місця на два очки. Але у Гранади, що йде другою, матч в запасі.

УЄФА оприлюднив лауреатів перших півфіналів ЛЧ і ЛЄ. Від Ліонеля Мессі рябить в очах!

Хто, на ваш погляд, стане переможцем Ліги Європи-2018/2019?