Вихід Сергія Рибалки не врятував Сівасспор від поразки в чемпіонаті Туреччини

20.05.2019 20:56
Український півзахисник Сергій Рибалка вийшов на заміну, але не врятував Сівассспор від ураження Анкарагюджю в першості Туреччини

фото sivasspor.org.tr

Український півзахисник Сергій Рибалка залишився в запасі Сівасспора в поєдинку 33-го туру чемпіонату Туреччини проти Анкарагюджю. Однак, на початку другого тайму українець вийшов на заміну і спробував підсилити гру своєї команди.  На той час Сівасспор в Анкарі поступався з рахунком 0: 2 і головний тренер команди Самет Айбаба намагався переломити хід поєдинку. На жаль, прориву не вийшло. Українець результативними діями не відзначився, а команди в другому таймі обмінялися м'ячами. У підсумку, 1: 3 - поразка Сівасспора. Після цього матчу команда Сергія Рибалки з 38 очками займає 14 місце в першості Туреччини.

Олександр Хацкевич: «Добре, що ми кілька моментів не використали, але виграли»

Хто, на ваш погляд, стане переможцем Ліги Європи-2018/2019?