Виїзний розгром і домашній камбек. Топ-5 матчів Шахтаря в єврокубках в лютому

Виділяємо кращі поєдинки донецького Шахтаря в єврокубках, проведені командою в лютому

Фото East News

У четвер на ОСК Металіст гірники візьмуть Бенфіку в рамках 1/16 фіналу Ліги Європи. Напередодні першого епізоду протистояння згадаємо кращі ігри донеччан в лютому на континентальній арені. Кубок УЄФА-2008/09. 1/16 фіналу. Шахтар - Тоттенхем - 2:0 По дорозі до свого тріумфу в останньому розіграші Кубка УЄФА в історії гірники вибили володаря Кубка англійської Ліги. На РСК Олімпійський Шахтар дотиснув лондонців в кінцівці завдяки голам Євгена Селезньова і Жадсона. Зустріч у відповідь завершилася нічиєю 1: 1. https://www.youtube.com/watch?v=dNoQSQ7Q-Dw ЛЧ-2010/11. 1/8 фіналу. Рома - Шахтар - 2:3 У тому сезоні гірники вперше вийшли в плей-офф найпрестижнішого єврокубку, де розбили римлян з рахунком 5: 2 за сумою двох матчів. На Стадіо Олімпіко в середині першого тайму Сімоне Перротта відкрив рахунок, але відразу ж Жадсон встановив паритет. До перерви встигли забити Дуглас Коста і Луїс Адріано, а в другій половині зустрічі Жеремі Менез відквитав один м'яч. У підсумку Шахтар пробився в історичний чвертьфінал, де я не можу встояти перед Барселоною. https://www.youtube.com/watch?v=XtctkK_Npzk ЛЧ-2012/13. 1/8 фіналу. Шахтар - Боруссія Д - 2:2 На Донбас Арені українці зіграли внічию з чинним чемпіоном Німеччини. У першому таймі на гол Даріо Срни відповів Роберт Левандовський, у другому відзначився вийшов на заміну Коста, але в кінцівці зустрічі Матс Хуммельс все ж встановив паритет. На жаль, але в Дортмунді шансів у Шахтаря не було - 0: 3. https://www.youtube.com/watch?v=0ZA7iK2qKbg ЛЕ-2015/16. 1/16 фіналу. Шальке - Шахтар - 0:3 Посівши третє місце в групі Ліги чемпіонів гірники опустилися в турнір рангом нижче. Після домашньої «нулевки» в матчі-відповіді першого раунду плей-офф проти Шальке українці організували розгром. В той день забивали Марлос, Факундо Феррейра і Віктор Коваленко. У підсумку Шахтар дістався до півфіналу турніру, де я не можу встояти перед Севільєю. https://www.youtube.com/watch?v=lMDGFSb9nwk ЛЧ-2017/18. 1/8 фіналу. Шахтар - Рома - 2:1 Два роки тому в домашньому поєдинку донеччани здобули вольову перемогу над Вовками. Під кінець першого тайму рахунок відкрив Дженгиз Ундер, а на 52-й хвилині встановив паритет Феррейра. Гірникам вдалося вирвати вікторію завдяки приголомшливому удару Фреда зі штрафного на 71-й хвилині. На жаль, у матчі-відповіді римляни виграли з рахунком 1: 0 і пробилися в чвертьфінал за правилом виїзного гола. https://www.youtube.com/watch?v=knMyq0dZ3Ws Володимир Сержао

Матч Шахтаря з Бенфікою буде судити нещасливий для Коноплянки рефері (відео)