Другий раз в історії. Маліновський повторив подвиг Шевченка (відео)

22.05.2021 12:03
Категорії: Новини Темі

Скільки разів команди українських легіонерів доходили до фіналу Кубку Італії?

У вирішальному поєдинку Кубку Італії-XNUMX/XNUMX Аталанта програла Ювентусу (XNUMX: XNUMX). Єдиний гол бергамаско - на рахунку Руслана Маліновського. Більше того, наш легіонер став першим автором забитого м'яча Богині у фіналах даного турніру з XNUMX року.

Маліновський на пару з Віктором Коваленком міг би повторити успіх Олександра Заварова й Андрія Шевченка, які свого часу перемагали в Кубку Італії. До вирішальних стадій команди наших легіонерів доходили п'ять разів. І лише Шевченко й Маліновський забивали у фіналах!

Пропонуємо вам трішки поринути в історію і згадати подвиги українців на Апеннінах.

Олександр Заваров (Ювентус, 1990)

1988 року півзахисник перебрався з Динамо в Ювентус. У Турині він провів два сезони, але прижитися і стати одним із лідерів Старої Синьйори не зумів. Перед відходом Заваров став володарем Кубка Італії. Зебри у фіналі здолали Мілан - 0: 0 вдома і 1: 0 на виїзді. Перший матч українець пропустив, а в другому залишився на лавці.

Олексій Михайличенко (Сампдорія, 1991)

Українець провів в Італії один сезон, в якому генуезці взяли чемпіонство і замахнулися на «золотий дубль». Гостьовий фінальний поєдинок Кубку з Ромою (1: 3) Михайличенко пропустив через виклик до збірної СРСР. У матчі-відповіді (1: 1) він вийшов на заміну на 56-й хвилині, але змінити розклади не зумів.

Андрій Шевченко (Мілан, 2003)

За вісім сезонів при Шевченко россонері лише одного разу дійшли до фіналу і зуміли взяти трофей. На виїзді Мілан обіграв Рому (4: 1), наш нападник вийшов на заміну на 71-й хвилині, а на 89-й встановив остаточний рахунок на табло. Матч-відповідь (2: 2) нинішній тренер збірної України пропустив. Тоді Шева добув один з п'яти своїх трофеїв в Італії.

Олександр Яковенко (Фіорентина, 2014)

Улітку 2013-го наш легіонер опинився в Італії, але за півроку відправився в оренду в Малагу. За цей невеликий проміжок часу Яковенко провів шість матчів за Фіорентину, а також двічі потрапляв до заявки на кубкові зустрічі. Уже без Олександра Фіалки дійшли до фіналу, де не встояли перед Наполі (1: 3).

Ситість Зінченко, гіркоту Малиновського. Як в топ-лігах розподілили Кубки (відео)