Другий грецький візит. Перші голи Шахова за різні команди (відео)

08.11.2020 14:06

Згадуємо перші голи півзахисника Євгена Шахова за різні клуби і національну збірну

фото aekfc.gr

На початку листопада наш легіонер відзначився першим голом за АЕК, Принісши своїй команді перемогу в матчі чемпіонату з ОФІ (2: 1). Нагадаємо, Шахов повернувся до Греції влітку 2020 го після проведеного сезону в Лечче. За афінян Євген відіграв 10 матчів у всіх турнірах.

АЕК - п'ятий клуб в кар'єрі гравця збірної України. Нижче ми згадаємо всі його попередні дебютні голи в складі різних команд.

Дніпро. УПЛ-2008/09. Дніпро - Харків - 4:1

Шахов є вихованцем Дніпра і належав клубу до 2016 року. За цей період він відіграв 127 матчів, забив 17 м'ячів, віддав 13 ассистов, брав срібні та бронзові медалі чемпіонату, а також дістався до фіналу Ліги Європи. Свій дебютний м'яч за синьо-біло-блакитних Євген провів у поєдинку з харків'янами.

Арсенал К. УПЛ-2009/10. Карпати - Арсенал К - 3:3

Двічі в кар'єрі хавбек виступав за канонірів на правах оренди. Сумарно він провів за цю команду 17 матчів і забив лише один гол. Сталося взяття воріт в результативному поєдинку з Карпатами, коли Шахов відкрив рахунок. До речі, це була його дебютна гра за Арсенал.

Україна. ТМ-2016. Україна - Сербія - 2:0

У головну команду країни хавбек був вперше викликаний в 2014-му, а дебютував за неї в 2016-м. Сумарно на рахунку Шахова сім поєдинків за синьо-жовтих і один гол. Трапився він в «товарняку» з Сербією, коли вперше вийшов в «старті» Євген відзначився ударом з кількох метрів.

ПАОК. ЛЄ 2016/17. Груповий етап. Фіорентина - ПАОК - 2:3

Після відходу з Дніпра влітку 2016- го Шахов три сезони провів у Греції. За ПАОК він награв 117 матчів, в яких набрав 21 + 7 за системою «гол + пас», завоював за цей період чотири внутрішніх трофея. Перший м'яч українця припав на поєдинок групового етапу Ліги Європи.

Лечче. Серія А-2019/20. Лечче - Фіорентина - 1:3

І знову Шахов оформив дебютний м'яч у ворота фіалок, правда, цього разу вже в рамках чемпіонату Італії. Під кінець поєдинку вийшов на заміну Євген розмочив рахунок. Минулий сезон українець провів в Лечче, але не допоміг команді залишитися в еліті. На його рахунку 24 поєдинки, один точний удар і три ассисти.

Дебютний виклик Корнієнко, повернення Шахова. Склад збірної України на листопад: повний розклад