Друга сімка Аталанти. Найбільші виїзні перемоги в топ-лігах в цьому сезоні (відео)

06.03.2020 16:05
Яким командам європейських топ-ліг вдавалося перемогти на виїзді з різницею в п'ять голів в рамках чемпіонату в нинішньому сезоні?

У 26-му турі Серії А трапився вельми цікавий для українських уболівальників матч. Аталанта на виїзді розгромила Лечче з рахунком 7: 2, А в складі обох команд на заміну вийшли Руслан Малиновський і Євген Шахов відповідно. Інтрига в матчі протрималася тільки в першому таймі. На автогол Джуліо Донаті і точний удар Дувана Сапата своїми м'ячами відповіли Рікардо Сапонара і все той же Донаті. Втім, у другій половині зустрічі Аталанта забила ще п'ять. Розписався в воротах суперника Йосип Ілічич, ще двічі відзначився Сапата, «джокерами» виявилися Луїс Мюріель і Малиновський, який завдав класний дальній удар. https://www.youtube.com/watch?v=A2xCYRgixV4 Це дев'ята за рахунком виїзна перемога з різницею як мінімум в п'ять голів в топ-лігах в сезоні-2019/20. У Серії А таких тепер налічується дві, відразу чотири розгрому в- Бундеслізі, ще три - в АПЛ. Нижче ми поговоримо про попередніх подібних матчах. АПЛ. 1-й тур. Вест Хем - МанСіті - 0:5 У стартовому матчі чемпіонату переможці минулого розіграшу знищили команду Андрія Ярмоленка. Вінгер в заявку не потрапив, але зате весь матч за городян провів Олександр Зінченко. У першому таймі відзначився Габріел Жезус, у другому Рахім Стерлінг зробив хет-трик, а Серхіо Агуеро реалізував пенальті. https://www.youtube.com/watch?v=VuEb0SzUNaI АПЛ. 10 тур. Саутгемптон - Лестер - 0:9 Цей виграш виявився найбільшим виїзним за всю історію Прем'єр-ліги. Крім того, в поєдинку сталося ще одне вкрай рідкісне явище - відразу два гравці однієї команди оформили по хет-трику. Джеймі Варди і Агіос Пересу вдалося нанести по три точні удари, також за Лестер забили Бен Чілуелл, Юрі Тілеманс і Джеймс Медісон. https://www.youtube.com/watch?v=-BIu5zOT25E Бундесліга. 16-й тур. Вердер - Майнц - 0:5 В одному з останніх турів першої частини сезону в Німеччині сталася незвичайна перемога карнавальщіков. За статистикою матч вийшов приблизно рівним, але рахунок на табло виявився розгромним. Робін Квайсон зробив хет-трик у першому таймі, ще один м'яч бременці забили в свої ворота. Під кінець зустрічі остаточний результат на табло встановив Жан-Філіп Матета. https://www.youtube.com/watch?v=JvPuMPYFg_E АПЛ. 22-й тур. Астон Вілла - МанСіті - 1:6 Городяни у відчайдушній гонитві за Ліверпулем знищили чергового середняка. У першому таймі дубль оформив Ріяд Марез, також забивали Жезус і Агуеро. У другій половині зустрічі аргентинець довів справу до хет-трику і встановив рекорд АПЛ. З 12-ю триплету в активі Серхіо випередив показник Алана Ширера. https://www.youtube.com/watch?v=3TLejoww4yM Серія А. 21-й тур. Торіно - Аталанта - 0:7 Бергамаскі добули найбільшу для себе перемогу в кальчо, забивши в гостях сім м'ячів. Малиновський з'явився на полі на 71-й хвилині, але результативними діями не відзначився. У складі Аталанти хет-трик оформив Ілічич, дубль на рахунку Мюріель, по голу забили Робін Госенс ​​і Сапата. При цьому під кінець зустрічі Торіно залишився удев'ятьох. https://www.youtube.com/watch?v=ldDXq02I2KI Бундесліга. 23-й тур. Герта - Кельн - 0:5 В останніх турах прорвало на виїзні розгроми німецький чемпіонат. Так, в сутичці середняків Кельн п'ять разів засмутив Герту. Дублі оформили Джон Кордоба і Флоріан Кайнц, а остаточний рахунок ударом зі штрафного встановив Марк Ут. https://www.youtube.com/watch?v=h5IJdY79U0A Бундесліга. 23-й тур. Шальке - РБ Лейпциг - 0:5 У цьому ж турі Бики розгромили одного з уже колишніх претендентів на чемпіонство. На першій хвилині рахунок відкрив Марсель Забітцер, а в останні півгодини гри Лейпциг знищив опонента. Забивали Тімо Вернер, Марсель Хальстенберг, Анхеліньо і Еміль Форсберг. Примітно, що всім їм асистував Крістофер Нкунку. https://www.youtube.com/watch?v=6g1fxINQScg Бундесліга. 24-й тур. Хоффенхайм - Баварія - 0:6 Мюнхенці не знають поразок 13 останніх поєдинків. Хоффенхайм ж потрапив в кризу і нічого не зміг показник в матчі з чинним чемпіоном. За гостей забивали Серж Гнабрі, Джошуа Кіммі, Джошуа Зіркзее, Філіпа Коутіньйо (дубль) і Леон Горетцка. https://www.youtube.com/watch?v=BN1JKNskm4c Володимир Сержао