Вперше вийшов переможцем. Всі серії пенальті в кар'єрі Андрія П'ятова (відео)

Згадуємо все післяматчеві серії пенальті в кар'єрі голкіпера донецького Шахтаря і збірної України Андрія Пятова
Андрій Пятов виходить на 300-й матч в чемпіонаті України. фото shakhtar.com

У матчі 1/4 фіналу Кубка України проти Динамо воротар вп'яте в кар'єрі взяв участь в лотереї і вперше витягнув щасливий квиток. В цілому П'ятову не забили з точки сім разів (п'ять сейвів і два промахи). Виходить, що в такі моменти він відбив 26% ударів. Нижче ми згадаємо всі серії пенальті для першого номера гірників. Суперкубок України-2007. Динамо - Шахтар - 2: 2 (пен. 4: 2) В основний час на гол Олександра Гладкого «двушки» відповів Тарас Михалик, а потім паритет встановив гірник Сергій Ткаченко. У лотереї Пятов відбив перший удар у виконанні Олександра Алієв, але потім невдалі спроби були у Брандао і Жадсона. У тій серії пенальті голкіпер Шахтаря програв Олександру Рибці. https://youtu.be/pPsyt-OH5XE?t=398 Кубок України 2014/15. Фінал. Динамо - Шахтар - 0: 0 (пен. 5: 4) Чергова сутичка українських грандів була багатою на емоції і картки. На 81-й хвилині отримав червону Сергій Рибалка та кияни майже 40 хвилин відбивалися в меншості. По ходу серії пенальті Шахтар вів з рахунком 3: 1 - Мігель Велозу промахнувся, а Пятов впорався з ударом Віторіну Антунеш. Однак колосальне невезіння і майстерність Олександра Шовковського принесли динамівцям заповітний трофей. https://www.youtube.com/watch?v=prXH6HrlCh4 Суперкубок України-2016. Шахтар - Динамо - 1: 1 (пен. 3: 4) В основний час на гол Фреда в середині першого тайму своїм точним ударом на 80-й хвилині відповів Домагой Віда. У післяматчевій серії кіпер гірників потягнув 11-метровий Дениса Гармаша, але вирішальним моментом стала перемога Шовковського в дуелі з Євгеном Селезньовим. https://youtu.be/EdhXZCWxDns?t=241 ЛЧ 2016/17. 3-й раунд кваліфікації. Янг Бойз - Шахтар - 2: 0 (пен. 4: 2) Після домашньої перемоги 2: 0 оранжево-чорні з аналогічним рахунком програли в Берні. Справа дійшла до серії пенальті, де більше пощастило швейцарському кіперу Івону Мвогу. Останній парирував удар Фреда, тоді як Ярослав Ракицький потрапив у поперечину. У складі Янг Бойз промахнувся Флоран Хадерджонаж, але цього виявилося мало для проходу Шахтаря. https://www.youtube.com/watch?v=lBMqtao1nA8 Кубок України. 1/4 фіналу. Шахтар - Динамо - 1: 1 (пен. 4: 3) Нарешті, в неділю Пятов вперше виграв серію 11-метрових. В основний час на гол Гармаша відповів Жуніор Мораес, а потім обидва автори м'ячів заробили червоні. У «лотереї» Денис Бойко впорався з ударом Манора Соломона, однак в кінці серії за справу взявся «номер один» Шахтаря. Андрій взяв четвертий і п'ятий пенальті динамівців у виконанні Віталія Миколенко та Володимира Шепелєва відповідно. https://www.youtube.com/watch?v=FBVzwwMJr5A Володимир Сержао

Подвійний сейв Пятова: вболівальники назвали воротаря найкращим гравцем на старті Євро-2020

На Ваш погляд, яке місце посяде збірна України у своїй відбірковій групі Євро-2020? Нагадаємо, що суперниками команди Андрія Шевченка стануть Португалія, Сербія, Литва і Люксембург.

• Друге (50%, голосів: 14 866)
  • Перше (36%, голосів: 10 771)
  • Третє (12%, голосів: 3 456)