Вперше в Барселоні, втретє в сумі. Все видалення в кар'єрі Ліонеля Мессі (відео)

19.01.2021 14:04

Підраховуємо всі видалення в кар'єрі нападника іспанської Барселони і збірної Аргентини Ліонеля Мессі

Фото East News

У фіналі Суперкубка Іспанії-2021 Барселона в додатковий час поступилася Атлетіко - 2: 3. У цій грі Ліонель Мессі отримав свою першу червону картку за 753 матчу в складі каталонців. В кінці овертайму нападник вдарив суперника, арбітр переглянув повтор епізоду і вилучив гравця. Якщо Комітет з проведення змагань визнає поведінку аргентинця агресивним, то Мессі отримає дискваліфікацію від чотирьох поєдинків до 12-ти.

Для Лео це лише третє вилучення в кар'єрі. Попередні два припали на збірну Аргентини. Так, зірка Барселони дебютував за національну команду в серпні 2005 року в «товарняку» з Угорщиною (1: 2). Саме тоді Мессі заробив першу червону картку в складі національної команди, причому через хвилину після появи на полі. Форвард замінив Лісандро Лопеса на 64-й хвилині, але практично відразу був вилучений за відмашку.

Наступний епізод трапився вже на Кубку Америки-2019, коли Аргентина в черговий раз не змогла взяти трофей. Програвши в півфіналі Бразилії (2: 0), альбіселеста втішилися перемогою над Чилі (2: 1) в матчі за третє місце. Мессі був видалений на 37-й хвилині, вже коли його збірна вела в два м'ячі. В одному з ігрових моментів він зіткнувся з Гарі Медель, і в підсумку обидва футболісти отримали по червоній.

Мессі - найкращий плеймейкер десятиліття. Кріштіану Роналду не потрапив в топ-10 (IFFHS)