Вперше з втратою очок. Все незабиті пенальті в кар'єрі Поля Погба (відео)

23.08.2019 14:05
Скільки пенальті не реалізував французький півзахисник англійського МЮ Поль Погба за всю свою кар'єру?

Фото East News

У другому турі АПЛ МЮ втратив перемогу над Вулверхемптоном (1: 1). Дияволи вийшли вперед після голу Антоні Марсьяля, а в другому таймі пропустили після класного пострілу Рубена Невеш. Шанси вирвати три очки для гостей мав Поль Погба, але на 65-й хвилині не зміг переграти Руя Патрісіу з пенальті. https://youtu.be/kb9U6oWKfUE?t=91 На професійному рівні француз реалізував 10 з 15-ти 11-метрових. У складі Ювентуса у нього один гол при одній невдачі, а решта «вироки» він виконував уже в МЮ. У минулому сезоні Погба оформив 16 голів, і половина з них прийшла з пенальті. При цьому хавбек все так же часто продовжував їх не реалізовувати ... Серія А-2015/16. Ювентус - Аталанта - 2:0 На той момент Зебри вели завдяки голам Пауло Дібали і Маріо Манджукич. На 79-й хвилині вдруге в сезоні пробити 11-метровий довірили Погба, але тепер французу не пощастило. Голкіпер Аталанти Марко Спортьелло відбив удар в правий від себе кут. https://youtu.be/Dm7jBJ_IKuc?t=196 АПЛ-2018/19. Бернлі - МЮ - 0:2 В одному з перших турів минулого чемпіонату Дияволи не зазнали проблем з Бернлі завдяки дублю Ромелу Лукаку. Однак у другому таймі гості упустили шанс зробити рахунок розгромним, так як Джо Харт розгадав задум Погба з «точки». https://youtu.be/tURTv2mT2rs?t=151 АПЛ 2018/19. МЮ - Евертон - 2:1 На 27-й хвилині Поль відкрив рахунок: він не зміг переграти Джордана Пікфорда з першого разу, але був успішний на добиванні. Пізніше Марсьяль збільшив перевагу МЮ, а один м'яч відквитав Гільфі Сігурдссон. https://youtu.be/edP5nOt79dg?t=260 АПЛ 2018/19. МЮ - Саутгемптон - 3:2 По ходу поєдинку червоні встигли спорудити камбек з 0: 1, упустити перевагу і забити третій м'яч на 88-й хвилині. А в компенсований час Погба знову схибив з 11-ти метрів, потрапивши в ногу Ангус Ганну. https://youtu.be/sAJFyMMwmtM?t=604 Володимир Сержао

Світ збожеволів: в топ-10 найдорожчих трансферів в історії немає переходів менше, ніж за 100 млн євро

На Ваш погляд, яке місце посяде збірна України у своїй відбірковій групі Євро-2020? Нагадаємо, що суперниками команди Андрія Шевченка стануть Португалія, Сербія, Литва і Люксембург.

• Друге (50%, голосів: 14 866)
  • Перше (36%, голосів: 10 771)
  • Третє (12%, голосів: 3 456)