Вперше з 2018-го. Коли Ліверпуль при Юрген Клопп упускав перевага в два голи (відео)

31.01.2020 10:04
Згадуємо все невиграшних поєдинки англійського Ліверпуля при Юрген Клопп, в яких команда пропускала перевага в два голи

Фото East News

У четвертому раунді Кубка Англії Ліверпуль не зміг на виїзді обіграти представника третього дивізіону Шрусбері Таун - 2: 2. У складі гостей Кертін Джонс оформив ранній гол, а після перерви гравець суперників Дональд Лав організував курйозний автогол. Втім, нізшеліговой команді вдалося відігратися завдяки дублю Джейсона Каммингса. Тепер команди чекає перегравання на Енфілді. https://www.youtube.com/watch?v=JbjsT3351Yc За час роботи Юргена Клоппа Ліверпуль восьмий раз не може конвертувати в перемогу перевага в два голи. Нижче ми поговоримо про семи попередніх випадках. АПЛ-2015/16. Ліверпуль - Сандерленд - 2:2 У першому сезоні при Клопп Ліверпуль був далеко не тією командою, що зараз. У лютому 2016- го червоні йшли в середині таблиці і не зуміли обіграти аутсайдера. Перший тайм пройшов без голів, у другому господарів вивели вперед Роберто Фірміно і Адам Лаллана, але на останніх хвилинах Сандерленд відігрався. Спочатку Адам Джонсон реалізував штрафний, а на 89-й хвилині остаточний рахунок встановив Джермейн Дефо. https://www.youtube.com/watch?v=BypkAnO0lD8 АПЛ 2015/16. Саутгемптон - Ліверпуль - 3:2 Через півтора місяці мерсисайдці і зовсім програли з 2: 0. У дуелі з сусідами по турнірній таблиці скаузери вели після голів Філіпа Коутіньйо і Даніеля Старріджа. Однак у другому таймі майбутній гравець Ліверпуля Садіо Мане зробив дубль, а між його м'ячами вклинився точний удар Граціано Пелле. Додамо, що перед цим сенегалець упустив хорошу можливість відзначитися, що не перегравши з «точки» Симона Міньоле. https://www.youtube.com/watch?v=dpIOf4Z9Atw АПЛ-2015/16. Ліверпуль - Ньюкасл - 2.2 У квітні 2016 го червоні знову повторили «трюк» з провалом у другій половині зустрічі. Старрідж і Лаллана принесли команді перевагу, який після перерви нівелювали голи Папісса Сіссе і Джека Колбека. В результаті Ліверпуль став восьмим в АПЛ і пролетів повз єврокубків. https://www.youtube.com/watch?v=yNJ9BXd01oc АПЛ 2016/17. Борнмут - Ліверпуль - 4.3 Цього разу мерсисайдці йшли в групі лідерів, і їх чекав непростий виїзд до Борнмут. В середині першого тайму Мане і Дивока орігамі принесли Ліверпулю перевага, а після перерви Каллум Вілсон з пенальті один м'яч відквитав. Потім Емре Джан зробив рахунок 3: 1 на користь гостей, після чого підопічні Клоппа зупинилися. У підсумку господарі за останні 15 хвилин примудрилися не тільки відігратися, а й вирвати перемогу. Героями Вишнею стали Райан Фрейзер, Стів Кук і Натан Аке. Ця втрата очок не завадила Ліверпулю в результаті стати четвертим і пробитися в Лігу чемпіонів. https://www.youtube.com/watch?v=LGxDy-lMBRU ЛЧ-2017/18. Груповий етап. Севілья - Ліверпуль - 3:3 У тому сезоні червоні вперше при Клопп грали в головному єврокубку. Сутичка іспанців і англійців вмістила в себе шість голів. Ліверпуль завдяки дублю Фірміно і точному пострілу Мане вів 3: 0 після першого тайму, але потім почався «Стамбул навпаки». Два м'ячі Віссама Бен Йеддера повернули нервьоненсе до життя, а на 93-й доданій хвилині хвилині Гвідо Пісарро приніс господарям нічию. У підсумку обидві команди вийшли з групи, а англійці і зовсім добралися до фіналу. https://www.youtube.com/watch?v=HC72SfQ5G2I АПЛ 2017/18. Арсенал - Ліверпуль - 3:3 Обидві команди боролися за потрапляння в топ-4 і влаштували трилер на Емірейтс. Коутіньйо і Мохаммед Салах організували мерсисайдців перевага, але до 53-ї по 58-у хвилину лондонці все перевернули. За цей короткий проміжок встигли забити Алексіс Санчес, Граніт Джака і Месут Озіл. Однак червоні без окулярів не залишилися - пізніше третій м'яч для своєї команди провів Фірміно. https://www.youtube.com/watch?v=eBgpOHkGutA АПЛ-2017/18. Вест Бромвіч - Ліверпуль - 2:2 До матчу з Шрусбері це була остання подібна втрата переваги від підопічних Клоппа. В одному із заключних турів того сезону Денні Інгз оформив швидкий гол, а в другому таймі перевага гостей збільшив Салах. Втім, Джейк Лівермор і Соломон Рондон в кінцівці позбавили гранда трьох очок. В результаті Ліверпулю довелося потрудитися на фініші, щоб не випасти з топ-4. https://www.youtube.com/watch?v=LURlhemNRYs Володимир Сержао

Левандовський знову в справі. Хто в топ-лігах забивав 20 голів в минулому сезоні (відео)