Уперше після виходу на заміну. Усі дублі в кар'єрі Олександра Караваєва (відео)

23.03.2021 12:04
Категорії: Новини Темі

Згадуємо всі поєдинки в кар'єрі Олександра Караваєва, в яких гравець збірної України робив дубль

У XNUMX-му турі УПЛ Динамо на своєму полі розгромило Рух (XNUMX: XNUMX). Два голи у складі своєї команди оформив Олександр Караваєв, який вийшов на заміну по перерві. Для гравця збірної України це були дебютні м'ячі за столичний клуб. Причому трапилися вони за півтора сезону після приходу флангового футболіста в Динамо і після XNUMX-ти зіграних поєдинків.

Ми підрахували, що на професійному рівні в активі Караваєва тепер шість дуплетів. Пропонуємо вам згадати всі попередні.

Перша ліга-2012/13. Севастополь - Олімпік - 3: 0

Вихованець Шахтаря на початку кар'єри виступав в оренді за кримчан. У тому сезоні він оформив п'ять м'ячів у другому дивізіоні, допоміг команді посісти перше місце й домогтися підвищення в класі. У цій грі Караваєв відзначився двома ударами з гострого кута після закидання м'яча на правий край штрафного.

Кубок України-2015/16. 1/8 фіналу. Зоря - Геліос - 3: 1

У 2013-19 роках із невеликою перервою на Туреччину Олександр виступав за луганців, був лідером команди, капітаном. Перший дубль за Зорю вінгер зробив у кубковій грі. На виїзді чорно-білі перемогли - 2: 0, але до зустрічі поставилися серйозно. Нинішній динамівець відзначився двома ударами з правої в середині другої половини матчу.

УПЛ-2015/16. Зоря - Металург З - 4: 1

Луганці не мали проблем з аутсайдером у дербі на Славутич-Арені. Караваєв відкрив рахунок пострілом з лівої на XNUMX-й хвилині, а в кінцівці оформив курйозний гол ударом головою. Сумарно за чемпіонат крайок забив вісім м'ячів, що є його особистим рекордом.

Гол 1

Гол 2

Кубок України-2015/16. 1/4 фіналу. Зоря - Волинь - 5: 0

Виїзний матч завершився внічию - 1: 1, а вдома луганці забили хрестоносцям п'ять сухих голів. Свій дубль Караваєв оформив уже під кінець поєдинку, знову відзначившись двома ударами з правої. У тому розіграші Кубка чорно-білі дійшли до фіналу, де поступилися Шахтарю. Олександр із чотирма м'ячами в активі на пару з Андрієм Ярмоленком став найкращим бомбардиром турніру.

Гол 1

Гол 2

УПЛ-2016/17. Зоря - Чорноморець - 4: 0

У першій половині сезону Караваєв забив шість голів у Прем'єр-лізі, а взимку перебрався до турецького Фенербахче на правах оренди. Свій останній на той момент дубль нинішній динамівець оформив у ворота моряків. Спочатку він реалізував вихід сам на сам, а потім замкнув передачу від Івана Петряка.

Олександр Караваєв: «Після перерви ми додаємо в русі, і виходить забивати м'ячі»