Вперше не МанСіті і не іспанці. Всі програні фінали Юргена Клоппа в Ліверпулі (відео)

06.09.2020 18:20
Скільки невдалих фіналів провів англійський Ліверпуль за час роботи в клубі головного тренера Юргена Клоппа?

Фото East News

В кінці серпня матчем за Суперкубок відкрився сезон-2020/21 в Англії. Зійшлися чемпіон Прем'єр-ліги Ліверпуль і володар Кубка Арсенал. Основний час завершився нічиєю - на гол П'єра-Емеріка Обамеянга точним ударом відповів Такуми Мінаміно. У серії пенальті перемогли каноніри завдяки промаху Ріана Брюстера. У підсумку лондонці завоювали Суперкубок 16-й раз і обійшли за цим показником як раз мерсисайдців. https://www.youtube.com/watch?v=ZKuj7Cbo2Ds За свого часу роботи в Ліверпулі Юрген Клопп завоював чотири трофеї, вигравши Лігу чемпіонів, Суперкубок УЄФА, Клубний ЧС і АПЛ. Однак на цей раз ми згадаємо не найприємніші для німця моменти, коли його підопічні поступалися. Кубок Ліги-2015/16. Ліверпуль - МанСіті - 1: 1 (пен. 1: 3) Клопп прийшов до червоних в жовтні 2015 року. Він міг принести команді титул в першому ж сезоні, але у вирішальній сутичці Сіті виявився сильнішим. Фернандіньо відкрив рахунок на початку другого тайму, під кінець основного часу зрівняв Філіпа Коутіньйо. У серії 11-метрових гравці Ліверпуля реалізували лише один удар з чотирьох. https://www.youtube.com/watch?v=agnvSr8GrSQ ЛЕ-2015/16. Ліверпуль - Севілья - 1:3 Чергова невдача в дебютному сезоні. Свій другий фінал єврокубків після фіаско в ЛЧ в 2013 році Клопп програв на Санкт-Якоб Парку в Базелі. Причому по ходу турніру червоні вибили якраз дортмундську Боруссію, в божевільній дуелі перемігши із загальним рахунком 5: 4. У фіналі з Севільєю в першому таймі забив Даніель Старрідж, однак після перерви іспанці відповіли трьома влучними ударами у виконанні Кевіна Гамейро і Коке (дубль). https://www.youtube.com/watch?v=3_MA2sjv4_Q ЛЧ-2017/18. Реал - Ліверпуль - 3:1 Червоні помітно зміцніли і в сезоні-2017/18 і отримали можливість виграти головний єврокубок вперше з 2005 року. Вибивши по шляху МанСіті і Рому, ліверпульці не встояли перед чинним чемпіоном. На гол Каріма Бензема точним ударом відповів Садіо Мане, але потім результат поєдинку вирішив дубль вийшов на заміну Гарета Бейла. Через рік в четвертому для себе єврокубковому фіналі Клопп нарешті здобув перемогу і добув Кубок чемпіонів. https://www.youtube.com/watch?v=yBz4-c9Pl9s Суперкубок Англії-2019. Ліверпуль - МанСіті - 1: 1 (пен. 4: 5) У позаминулому сезоні городяни взяли всі внутрішні трофеї, тому в Суперкубку грали з срібними призерами АПЛ. В основний час на гол Рахіма Стерлінга точним пострілом відповів Жоель Матіп, а в серії пенальті все вирішила невдача Жоржина Війнальдум. До речі, участь в поєдинку і «лотереї» прийняв наш Олександр Зінченко. https://www.youtube.com/watch?v=yWIR0OxGziI Володимир Сержао

Ліверпуль проти Манчестер Юнайтед: хто найтитулованіший клуб Англії? (Фото)

На ваш погляд, яке місце в своїй групі Ліги націй-2020/2021, в якій суперниками нашої команди стануть Німеччина, Іспанія і Швейцарія, займе збірна України?

• Третє (61%, голосів: 4 778)
  • Друге (20%, голосів: 1 543)
  • четверте (15%, голосів: 1 171)