Уперше без Костишина: Маріуполь ошелешив Колос трьома голами

12.09.2021 19:01

У поєдинку 7-го туру УПЛ Маріуполь здобув несподівану перемогу над Колосом у Ковалівці

Фото koloskovalivka.com

Після поразки від Динамо з рахунком 0: 7 Руслан Костишин покинув тренерську посаду. Тому на домашній матч з Маріуполем Колос виводив помічник колишнього наставника Сергій Кузнецов.

На 16-й хвилині Маріуполь забив: Кащук зі штрафного з правого флангу влучив у стійку, а м'яч, що відскочив, у ворота доправив Топалов. Гості продовжували тиснути і збільшили перевагу, коли Кащук та Кулаков здорово розібралися в контратаці. Лише під кінець першого тайму Колос прийшов до тями, але Богданов і Сітчінава свої моменти не реалізували.

У другій половині зустрічі ковалівці виглядали вже набагато краще. На 72-й хвилині господарі відіграли один м'яч зусиллями гравців, що вийшли на заміну. Костишин віддав класний пас п'ятою, Ренан увірвався до штрафного й викотив на порожні ворота Лисенка.

Незважаючи на тиск, Колосу не вдалося забити другий м'яч, хоча шанси були. Азовці ж скористалися однією з контратак, і Топалов оформив дубль. У результаті Маріуполь заробив три очки, здобувши першу перемогу в чемпіонаті.