Повертаємося в 50-е? Всі фінали Кубка / Ліги чемпіонів в історії Реала (відео)

22.05.2018 10:02
Згадуємо все вирішальні поєдинки мадридської команди в головному клубному турнірі Європи

Фото East News

Реал є рекордсменом за кількістю здобутих титулів в Кубку / Лізі чемпіонів - таких в активі вершкових 12. Більш того, в цьому році мадридці можуть довести загальне число перемог у змаганнях до 13-ти, якщо обіграють Ліверпуль. Давайте ж розберемося, скільки всього раз бланкос доходили до вирішальної стадії головного єврокубка і поступалися взагалі в титульних боях. КЕЧ-+1955 / 56. Реал - Реймс - 4:3 Символічно, що перший розіграш турніру виграв його найтитулованіший клуб. Реал по шляху до фіналу ледь не нарвався на камбеки Партизана і Мілана, а в титульної сутичці мінімально здолав Реймс. Незважаючи на те, що французи до 10-й хвилині забили двічі, вершкові відігралися ще до перерви. У другому таймі червоно-білі знову вийшли вперед, але незабаром іспанці вистрілили черговий «двійку». https://www.youtube.com/watch?v=GcFBtRMgpsI КЕЧ-+1956 / 57. Реал - Фіорентина - 2:0 Діючі чемпіони ледь не вилетіли в 1/8 фіналу, коли лише після третього додаткового матчу пройшли віденський Рапід. А ось в головному поєдинку турніру бланкос завдяки голам Альфредо Ді Стефано і Франсіско Хенто здолали Фіорентину. https://www.youtube.com/watch?v=dwZaf_x6sR4 КЕЧ-+1957 / 58. Реал - Мілан - 3:2 Новий тріумф вершкових вже нікого не здивував. Промчав по турнірній сітці, лише в фіналі з Міланом Королівський клуб зазнав труднощів. Команди забили по два голи у другому таймі, а вже в додатковий час чемпіонський м'яч провів Хенто. https://www.youtube.com/watch?v=jjzoQkSVY84 КЕЧ-+1958 / 59. Реал - Реймс - 2:0 «Достроковим фіналом» стала півфінальна дуель мадридців з сусідами по місту. Обмінявшись перемогами з Атлетіко, в третьому матчі Реал здобув вікторію з рахунком 2: 1 і вийшов на Реймс. Взяти реванш за невдачу в 1955-м французам не вдалося - Енріке Матеос і Ді Стефано своїми точними ударами поховали надії опонентів. https://www.youtube.com/watch?v=VBCNKMJfR0k КЕЧ-+1959 / 60. Реал - Айнтрахт Ф - 7:3 Після п'яти перемог в Кубку європейських чемпіонів Реал вже хотіли оголосити вічним володарем трофея і проводити окремий єврокубок без участі вершкових. У тому сезоні сумнівів в переможця взагалі не було - всіх опонентів мадридці пройшли з величезним запасом. Ось і в фіналі не пощастило франкфуртці, «з'їсти» відразу сім голів. Інтрига прожила лише один тайм, а головними героями зустрічі стали Ференц Пушкаш (покер) і Ді Стефано (хет-трик). https://www.youtube.com/watch?v=1pc1wBGnMDY КЕЧ-+1961 / 62. Бенфіка - Реал - 5:3 Наступні два Кубка чемпіонів виграла Бенфіка, заодно і перервавши безпрограшну серію Реала в фіналах. У першому таймі поєдинку в Амстердамі хет-трик спорудив Пушкаш, на що португальці відповіли двома голами. Однак у другому таймі точний постріл Маріу Колуни і дубль Ейсебіо таки змусили бланкос капітулювати. https://www.youtube.com/watch?v=m1tubxOCcCc КЕЧ-1963 64/XNUMX. Інтер - Реал - 3:1 Через два роки Реал зробив ще одну спробу взяти шостий титул. По дорозі до фіналу мадридці вибили Мілан, однак у вирішальній сутичці поступилися сусідам россонері по місту. У складі італійців дублем відзначився Сандро Маццола, ще один м'яч провів Ауреліо Мілані, тоді як за іспанців забив Фело. КЕЧ-+1965 / 66. Реал - Партизан - 2:1 «Фінал раз в два роки» стало традицією для вершкових. У півфіналі бланкос взяли реванш у Інтера, а у вирішальній сутичці здолали Партизан. На гол Велібор Васовіча іспанці відповіли результативними ударами Амаро Амансіо і Фернандо Серена під кінець поєдинку. https://www.youtube.com/watch?v=IAgbcd28BC4 КЕЧ-1980/81. Ліверпуль - Реал - 1:0 Після 15-річної перерви мадридці спробували повернутися на авансцену, але на заваді став Ліверпуль. У фіналі на Парк де Пренс єдиний м'яч на 82-й хвилині провів Алан Кеннеді. Чи вийде у червоних повторити успіх майже 40-річної давності в Києві, дізнаємося вже 26 травня. https://www.youtube.com/watch?v=WqTF5NDD5qM ЛЧ-1997/98. Реал - Ювентус - 1:0 Нова ера в історії Реала почалася в кінці минулого століття. Довгоочікуваний сьомий за рахунком титул в головному євротурнірі іспанці взяли під керівництвом Юппа Хайнкеса. Черговий кубок чемпіонів Європи вершковим приніс Предраг Міятович. Справа була в Амстердамі, а фаворитами, до речі, вважалися італійці. https://www.youtube.com/watch?v=4lAQ8Iz3WWY ЛЧ-1999/00. Реал - Валенсія - 3:0 Через два роки шлях до трофею у Реала вийшов набагато складніше. Під час другого групового етапу мадридці ледь обійшли київське Динамо в битві за другий рядок, а потім з однаковим рахунком 3: 2 вибили МЮ і Баварію. А у вирішальному поєдинку Фернандо Морієнтес, Стів Макманаман і Рауль принесли трофей вершковим. https://www.youtube.com/watch?v=uZpCWxrPgS4 ЛЧ-2001/02. Реал - Байєр - 2: 1 Незважаючи на вражаючий прорив, фармацевтам не вдалося зупинити рекордсменів. Реал перед цим вибив Баварію і Барселону, а в титульної сутичці просто ставив «темних конячок». Чергові «Великі вуха» Мадриду приніс своїм феноменальним голом Зінедін Зідан. https://www.youtube.com/watch?v=jjKgMtsfG9M ЛЧ-2013/14. Реал - Атлетіко - 4: 1 (у дод. Час) Здолавши в півфіналі Баварію із загальним рахунком 5: 0, вершкові зробили вагому заявку на титул. Ось тільки у вирішальному матчі до останніх хвилин мадридці «горіли» після голу Дієго Годіна, а врятував Реал своїм диво-голом Серхіо Рамос. У додатковий час бланкос майстерно дотиснули Атлетіко і добули «десіму». https://www.youtube.com/watch?v=Wd6xZvUM7Wo ЛЧ-2015/16. Реал - Атлетіко - 1: 1 (пен. 5: 3) Через два роки Реалу дісталася вельми комфортна сітка з Атлетіко в фіналі. Реванш підопічні Дієго Сімеоне взяти не зуміли. Знову забив Рамос, на що своїм точним ударом під кінець зустрічі відповів Яннік Феррейра Карраско. Могли матрацники і перемогти в основний час, реалізуй Антуан Грізманн пенальті. А так, в серії післяматчевих 11-метрових сильніше знову опинилися бланкос. https://www.youtube.com/watch?v=vqlvCJG6rGM ЛЧ-2016/17. Реал - Ювентус - 4:1 У минулому році підопічні Зідана вдруге поспіль виграли Лігу чемпіонів. У Кардіффі в першому таймі забив Кріштіану Роналду, але приголомшливим ударом через себе рахунок зрівняв Маріо Манджукич. Проте в другій половині зустрічі Реал смів опонентів - дубль оформив Крірі, відзначилися Каземіро і Марко Асенсио. Цей тріумф став для вершкових 12-м в Кубку / Лізі чемпіонів. https://www.youtube.com/watch?v=68KznlMnieI

Стало відомо, хто судитиме фінал Ліги чемпіонів Реал - Ліверпуль!