Повернення Мілевського і міграція форвардів. Топ-5 зимових переходів українців в УПЛ

23.02.2021 09:06
Категорії: Новини теми

Виділяємо найгучніші переходи українських футболістів в команди Прем'єр-ліги під час зимового трансферного вікна

Фото fcminaj.com

Не так давно стартувала друга половина УПЛ-2020/21. Учасники чемпіонату підійшли до матчів в оновлених складах, з рядом тільки що підписаних гравців. Нижче ми поговоримо про найгучніші переходах вітчизняних футболістів в команди Прем'єр-ліги цієї зими.

Артем Мілевський (Динамо Брест - Минай)

Екс-форвард збірної України останні сім з половиною років виступав за кордоном. Найуспішнішим відрізком для нього був період в Динамо-Брест. Разом з синьо-білими він завоював п'ять трофеїв, сумарно провів за команду 102 матчі, в яких забив 20 голів при 32-х Ассіст. Цієї зими Мілевський вирішив повернутися в Україну і новим притулком вибрав Минай. У січні нападнику виповнилося 36, але він поки не думає зав'язувати. У 14-му турі УПЛ Артем дебютував за закарпатців в поєдинку зі Львовом (1: 2).

Георгій Цітаішвілі (Динамо - Ворскла)

Вихованець Динамо і чемпіон світу U-20. У свої 20 років Цітаішвілі має за плечима 24 матчі за першу команду киян, проте в них вінгер відзначився лише двома ассистами. У столичному клубі вирішили віддати Георгія в оренду до кінця сезону. Цітаішвілі провів збори разом з Ворсклою, а в дебютній грі за нову команду в УПЛ проти Руху (1: 1) відзначився забитим м'ячем.

Дмитро Хльобас (Десна - Колос)

Колишній нападник Динамо з літа 2018 року виступав в Чернігові. За цей період він провів за Десну 51 матч, забив 12 голів, віддав чотири ассист. У нинішньому сезоні Хльобас отримував мало ігрового часу, так що взимку перейшов в Колос на правах вільного агента, незважаючи на пропозиція про новий контракт від чернігівців. Дмитро дебютував за нову команду в матчі з Шахтарем (0: 0).

Андрій Борячук (Мезекевешд - Рух)

Останні сезони екс-форвард збірної України проводить в оренді. У першій половині минулого року він виступав у Різеспор, в другій - в Мезекевешд. В Угорщині Борячук награв сім матчів, зробив хет-трик у кубковому поєдинку. Взимку належить Шахтарю футболіст повернувся в Україну і відразу ж відправився в Рух. Оренда розрахована до літа 2022 року.

Артем Сухоцький (Слован Братислава - Десна)

Вихованець Динамо, який виступав за Іллічівець, Олександрію та Зорю. Найкраще Сухоцький проявив себе у складі луганчан, а взимку 2018 року його придбав Слован за 600 тисяч євро. У Словаччині лівий бек був одним з основних виконавців аж до початку 2020 го. Потім Артема відправили в мінське Динамо в оренду, де він виступав до кінця року. За цей період оборонець провів 28 матчів у всіх турнірах. В середині лютого 28-річний гравець приєднався до Десни на правах вільного агента.

Довгоочікуваний Шахаб і учасник 1/4 фіналу Євро. Топ-5 зимових переходів легіонерів в УПЛ