Вчасно повернулися з оренди. Гравці Динамо, вперше здобули Суперкубок України

28.08.2020 08:05
Хто з футболістів київського Динамо вперше в своїй кар'єрі став володарем Суперкубка України?

Фото facebook.com/fcdynamoua

У вівторок в матчі-турнірі біло-сині обіграли Шахтар з рахунком 3: 1. Для столичного клубу це рекордна дев'ята за рахунком перемога в Суперкубку. Однак для деяких футболістів вікторія стала дебютною в даному змаганні. Відзначимо, що ми розглядали тільки тих футболістів, які потрапили в заявку на поєдинок з гірниками. Фран Сіль Іспанець належить Динамо два з половиною роки, але за цей час з різних причин провів всього 22 матчі, в яких забив чотири м'ячі. Один з них - як раз в поєдинку з Шахтарем. Для Соля цей трофей став другим в Україні, причому обидва він добув у 2020 році. Жерсон Родрігес Люксебмуржец прийшов в Динамо влітку 2019 го, але вже після перемоги команди Олександра Хацкевича в Суперкубку. По ходу минулого сезону він грав в оренді в турецькому Анкарагюджю, але зараз отримав шанс проявити себе в Києві. Родрігес став одним з кращих гравців одноматчевої протистояння і забив переможний гол своєї команди. Міккель Дуелунд Датчанин провів в Динамо два роки, але в минулому сезоні в заявку на Суперкубок не потрапив. Цього разу Дуелунд залишився на лавці запасних, але свою медаль отримав. Олександр Сирота Молодий центрбек провів всього п'ять матчів за першу команду Динамо, але вже встиг завоювати два трофеї. З огляду на травми основнимх виконавців, в поєдинку з Шахтарем Сирота провів всі 90 хвилин. Владислав Супряга Повернувшись на Батьківщину з Дніпра-1 форвард в цьому сезоні взяв участь в двох матчах команди. У поєдинку з Шахтарем він відбігав 61 хвилину і відзначився асистом на Родрігеса. Для супряга це перший трофей, добутий в Києві. Олександр Тимчик Останні два з половиною роки правий бек виступав за Зорю, але зараз отримав свій шанс в столиці. У Суперкубку Тимчик відіграв всі 90 хвилин і завоював свій перший трофей в кар'єрі. Богдан Лєднєв Хавбек повернувся в Динамо разом з Тимчик. Поки що Луческу випускає Леднева тільки на заміну. Ось і в поєдинку з Шахтарем кращий бомбардир Зорі минулого сезону отримав всього вісім хвилин ігрового часу. Ілля Забарний Через кадрових проблем 17-річний центрбек потрапив в заявку на Суперкубок. У минулому сезоні Забарний також кілька разів опинявся на лавці, але поки його дебют за головну команду відкладається. Костянтин Вівчаренко З цієї ж причини потрапив в 20-ку заявлених на матч інший оборонець. Поки що Вівчаренко також не зіграв жодної хвилини за головну команду. Володимир Сержао