Ворскла в контрольному поєдинку обіграла Олександрію

08.09.2018 19:26
У минулому спарингу голкіпери дев'ять разів діставали м'яч із сітки власних воріт

Фото Артема Лобанова

Сьогодні в Полтаві на стадіоні Лтава відбувся контрольний поєдинок між полтавською Ворсклою і Олександрією. Зустріч для нечисленних глядачів вийшла дуже цікавою. Так по ходу першого тайму гості вели з рахунком 2: 0, а сама 45-хвилинка завершилася з перевагою другої на даний момент команди чемпіонату - 4: 2.

У другому таймі Ворскла забила три м'ячі

Втім, після перерви біло-зелені знайшли в собі сили не тільки відігратися, а й вирвати перемогу. 5: 4. У складі ворсклян голи виявилися на рахунку Кулача, Карека, Одарюка, Коломійця та Мисика. У олександрійців авторами результативних ударів стали Ковалець, сновигають (2) і Грицук. Відзначимо, що наставники команд Василь Сачко та Володимир Шаран задіяли в цьому матчі далеко не найсильніші свої склади.