Ворскла в Європі: матч із КуПСом нагадав про жахи в Полтаві (відео)

26.07.2021 10:03
Категорії: Новини теми

Згадуємо найпізніші голи у ворота полтавської Ворскли в єврокубках

Фото vorskla.com.ua

У другому раунді кваліфікації Ліги конференцій Ворскла бореться з КуПСом. У першому поєдинку, у Фінляндії, команди зіграли внічию - XNUMX:XNUMX. Полтавці пропустили на початку зустрічі, потім їх вивели вперед Ібрагім Кане й Олів'є Тілль, але в компенсований час суперники зрівняли рахунок.

Гол Діого Томаса на 96-й хвилині - найпізніший пропущений для Ворскли в єврокубках, якщо не брати додатковий час. Нижче ми згадаємо інші подібні «подарунки» для полтавців на континентальній арені.

Алін Стойка (89 хв.). Кубок УЄФА-1997/98. 2-й кв. раунд. Андерлехт - Ворскла - 2:0

У своєму дебютному сезоні на євроарені біло-зелені вибили латвійську Даугаву, після чого двічі програли Андерлехту з рахунком 0:2. У першому матчі, на виїзді, пізній гол Стойки помітно ускладнив завдання Ворскли.

Веллітон Аугусту (89 хв.). Кубок УЄФА-2000/01. 1-й раунд. Ворскла - Боавішта - 1:2

І знову полтавці спіткнулися на другому за ліком супернику. Залишивши позаду македонські Работнічкі, на наступній стадії ворскляни двічі програли Боавішті з рахунком 1:2. У Полтаві португальці забили переможний м'яч на 89-й хвилині.

Джордже Цукудян (90 хв.). ЛЄ-2011/12. Плей-офф. Динамо Бх - Ворскла - 2:3

Кращий сезон Ворскли в єврокубках, в якому вона подолала кваліфікацію й дебютувала на груповому етапі. У плей-офф після домашньої перемоги - 2:1 полтавці обіграли румунів і на виїзді. Тоді своїм знаменитим дублем вистрілив Олег Баранник, а на 90-й хвилині Цукудян встановив остаточний результат на табло.

Вілліам (120+1 хв.). ЛЄ-2015/16. 3-й кв. раунд. Ворскла - Жиліна - 3:1 (дод. ч.)

Після виїзних 0:2 шансів на прохід було мало, але команда Василя Сачка ледь не створила диво. Довгий час у полтавців не виходило забити, поки в середині другого тайму не відзначився Антон Шиндер. На 91-й хвилині Євген Ткачук замкнув фланговий навіс і перевів гру в овертайм. Уже в додатковий час Санжар Турсунов реалізував пенальті, після чого господарям залишалося лише протриматися до фінального свистка. Однак у підсумку той вечір у Полтаві завершився сумно...

Фредді Монтеро (90 хв.), Жовані Кабрал (90+3 хв.). ЛЄ-2018/19. Груповий етап. Ворскла - Спортинг - 1:2

Другий захід полтавців у групу Ліги Європи. У другому турі Владислав Кулач на початку поєдинку вивів господарів уперед, подарувавши надію на перші очки. Підопічні Сачка героїчно утримували переможний рахунок, але в найвідповідальніший момент розвалилися. Португальці відзначилися на 90-й і 93-й хвилинах зусиллями Монтеро й Кабрала.

Дев'ятий вал: який багаж Ворскла взяла із собою до Фінляндії