Ворскла з неймовірним рекордом воротаря дивом не програла у Львові

04.12.2021 18:54

У поєдинку XNUMX-го туру чемпіонату України львівський Рух і полтавська Ворскла обійшлися без голів.

Фото vorskla.com.ua

Поразка від Дніпра-1 із рахунком 1:5 у минулому турі боляче вдарила по амбіціях команди Юрія Максимова. А сьогодні у Львові Ворскла дивом уникла ще одного програшу.

У першому таймі господарі мали явну перевагу, особливо за гольовими моментами. Але нападникам Руху не вистачало точності, а Різник творив чудеса у рамці. Так, на XNUMX-й хвилині голкіпер збірної України відбив пенальті від Климчука. До речі, Дмитро встановив новий рекорд УПЛ — у його ворота не забили п'ять XNUMX-метрових поспіль.

На початку другого тайму Ворскла втратила два добрі моменти, а потім зіграв джокер Максимова. Щоправда, зіграв у негативний бік. Як і в нещодавній зустрічі з Динамо, Кравчук після виходу на заміну виклопотав дві жовті картки та залишив гостей у меншості.

Рух спробував вирвати перемогу, але підопічним Леоніда Кучука не щастило, а Різник продовжував феєрити. Отже, Ворскла ще має бути задоволена підсумковими нулями на табло.