Ворскла з голом Цітаішвілі зіграла внічию з сербами

28.01.2021 17:20

Полтавська Ворскла провела другий спаринг на турецькому зборі, в якому зіграла внічию з сербською младость

Фото vorskla.com.ua

Після поразки від косоварскіх Балканів (1.2) Підопічні Юрія Максимова провели черговий спаринг. Цього разу в суперниках була 11-я команда чемпіонату Сербії Младост.

Ворскла вела з рахунком 2: 0 до 19-й хвилині після голів Данила Кравчука і Георгія Цітаішвілі, проте ще до перерви суперники відігралися. У другому таймі забитих м'ячів не було.

Попереду у Ворскли спаринги зі словенською Мурою (31 січня) і чорногорської Зетой (4 лютого).