Ворскла повторила минулорічний подвиг з Десною на зборі в Туреччині (відео)

25.01.2020 17:17
Полтавська Ворскла на навчально-тренувальному зборі в Туреччині вирвала нічию, поступаючись в три голи по ходу матчу

Фото vorskla.com.ua

Підопічні Юрія Максимова провели перший спаринг в 2020 році. Полтавчани розійшлися миром з останньою командою чемпіонату Польщі Лодзєм. Суперники вели з рахунком 3: 0 після першого тайму, але в другій половині зустрічі Ворскла організувала камбек. За біло-зелених забивали Луїзао, Артур і Дмитро Щербак, який знаходиться в команді на перегляді. https://www.instagram.com/p/B7vxx7EgcX4/ Нагадаємо, в УПЛ-2018/19 полтавці вже виконали подібний трюк, коли відіграли три м'ячі відставання у Десни. Наступний матч в Туреччині чекає Ворсклу в понеділок, 27 січня. У суперниках - сербський Радник. Ворскла (Україна) - Лодзь (Польща) - 3: 3 (0: 3) Голи: Луїзао (62), Артур (70), Щербак (83) - Ратайчік (24), Дабровські (36), Піруло (45). Ворскла (1-й тайм): Ткаченко, Баєнко, Мартиненко, Якубу, Дитина (Мельничук, 44), Габелок, Челядин, Кані, Білий, Степанюк, Шехіч. Ворскла (2-й тайм): Резник, Сапай, Чеснаков, Ндіайе, Мельничук, Стрижак, Скляр, Артур, Луїзао, Козиренко, Щербак.