Ворскла перемогла вперше в році, організувавши ще один видовищний камбек

27.04.2019 14:58
Полтавська Ворскла в 26-му турі української Прем'єр-ліги мінімально обіграла одеський Чорноморець

Фото chernomorets.odessa.ua

У мід-уїк обидві команди зіграли внічию: моряки разом з Карпатами обійшлися без голів (0:0), А ворскляни видали вражаючий камбек в грі з Десною (3:3). У підсумку команди підійшли до очного поєдинку, займаючи другу і п'яту позиції в нижній групі відповідно. Дебют зустрічі залишився за підопічними Ангела Червенкова. На першій хвилині небезпечний дальній удар завдав Норенков, а через кілька миттєвостей під черговий постріл лівого бека підставив ногу Вільхамссон, в результаті чого м'яч влетів у кут воріт Ткаченко. Для ісландського новачка моряків це перший гол в нинішньому чемпіонаті. Господарі продовжували володіти ініціативою і регулярно подбіратлісь до штрафної суперників. На 27-й хвилині момент виник у Коваля, але Ткаченко парирував удар головою у виконанні нападника одеситів. В цілому Чорноморець контролював хід гри і закономірно пішов на перерву, ведучи в рахунку. Відгукнувся незабитий пенальті По ходу другого тайму одесити могли зняти питання про переможця матчу, але Коваль не реалізував пенальті за фол Мусолітін в своїй штрафній. Незабаром після цього підопічні Віталія Косовського перехопили ініціативу. Так, змусив потрудитися Кожухаря Васін, здорово виконавши стандарт, а Коломоєць якимось дивом не відправив м'яч у сітку з кількох метрів. Ближче до кінцівці зустрічі голкіпер Чорноморця впорався з ударом Петровича. І все ж Ворсклі вдалося переломити хід практично програного матчу. Спочатку вийшов на заміну Чорний зіграв рукою в своїй штрафній, після чого Васін впевнено реалізував пенальті. А вже в компенсований час Габелок ударом здалеку влучив у штангу, але м'яч вдарився об Кожухаря і перетнув лінію воріт. 2: 1. В результаті Ворскла перемогла вперше з грудня, перервавши серію з дев'яти безвиграшних матчів. Полтавчани продовжують йти на другому місці в нижній шістці, тоді як Чорноморець за підсумками туру може виявитися останнім в таблиці. Чорноморець - Ворскла — 1:2 (1:0) Гол: Вільхамссон (2, Норенков) - Васін (84, пенальті), Габелок (90 + 2). На 58-й хвилині Коваль не забив пенальті. Чорноморець: Кожухар - Трубочкин, Рижук, Грачов, Норенков - Мусолітін, Бабенко - Танчик, Вільхамссон (Павлов, 77), Морозенко - Коваль (Чорний, 76). Ворскла: Ткаченко - Сапай, Мартиненко, Чеснаков, Кане - Шарпар, Петрович (Скляр, 81) - Васін, Габелок, Дитина (Артур, 88) - Коломоєць (Гіоргадзе, 86). Попереджені: Грачов - Сапай, Кані. Сьогодні в рамках 26-го туру Прем'єр-ліги відбудеться ще один матч: о 17.00 Олімпік зустрінеться з Карпатами.