Чисельна більшість не допомогла Десні вирвати перемогу в матчі з Ворсклою

05.05.2021 20:55

Чернігівська Десна зуміла відігратися в матчі передостаннього туру чемпіонату України з полтавською Ворсклою

Полтавська Ворскла в матчі 25-го туру чемпіонату України на своєму полі приймала чернігівську Десну. Це був поєдинок прямих конкурентів у боротьбі за путівки в єврокубки, тому він носив завзятий характер.

Всреча команди почали дуже обережно, явно з намірами до мінімуму знизити ризик помилок в обороні. На двох у першому таймі вони створили лише один по-настоящнму небезпечний момент, але він виявився результативним.

На 18-й хвилині у полтавчан вийшла хороша флангова атака. Руслан Степанюк віддав м'яч в штрафну під удар Олів'є Тилля, який пробив низом точно в кут - 1: 0. Це був другий гол люксембуржці за Ворсклу.

Відігратися гостям вдалося незабаром після перерви. Владислав Калитвинцев зі стандарту накинув м'яч в штрафну, а там Андрій Гітченко головою переправив його в сітку воріт.

На 63-й хвилині Денис Безбородько міг вивести чернігівців, але з його ударом головою Різник впорався. А ось через 10 хвилин полтавчанин Скляр таки забив, але після втручання системи VAR гол відмінили через офсайд.

На 85-й хвилині господарі осталися вдесятьох. Якубу збив Картушова і отримав другу жовту картку. Але часу, щоб реалізувати свою чисельну большиство у підопічних Олександра Рябоконя явно не вистачило - 1: 1.

У Десни і Ворскли по 38 очок і вони розташовуються на п'ятому і шостому місцях відповідно. Всі питання про учасників єврокубків від України зніме тільки 26-й тур.

Українська Прем'єр-ліга. 25 тур.

Ворскла - Десна - 1: 1 (1: 0)

Голи: Тілль (18) - Гітченко (54)

Ворскла: Різник, Яворський, Чеснаков Володимир, Сапай, Якубу, Дитина (Кані, 58), Пуцлін, Тілль, Скляр, Степанюк, Кулач.

Десна: Паст, Тамм, Єрмаков, Домбровський, Арвеладзе (Картушов, 81), Калитвинцев, Гітченко, Сухоцький, Гуцуляк, Конопля, Дегтярьов (Безбородько, 46).

попередження: Якубу (62) - Конопля (39), Тамм (69).

На 86-й хвилині видалений Якубу (Ворскла) - повторне попередження.

В останньому турі нинішнього чемпіонату України Ворскла зіграє на виїзді з міна, а Десна з Маріуполем.

Олександр Зінченко - кращий гравець Манчестер Сіті в матчі з ПСЖ за кількістю ТТД і точністю передач (відео)