Ворскла завдяки голу Коломійця обіграла Жиліна

28.06.2018 19:44
Полтавська Ворскла через два дні після приїзду на збір до Словенії провела перший контрольний матч за кордоном і другий в нинішньому міжсезонні
Коломоєць

Фото Артема Лобанова

До від'їзду до Словенії полтавчани зіграли з СК Дніпро-1 (0: 0). Першим суперником команди Василя Сачко в Словенії виступила місцева Жиліна, з якої українці часто зустрічаються насборах і при цьому досить вдало. Чи не погіршили статистику особистих зустрічей полтавчани з однією з кращих команд Словенії та на цей раз, вигравши з рахунком 1: 0. Єдиний гол ще в дебюті зустрічі провів нападник Юрій Коломоєць, ударом головою в падінні втілив в гол передачу Дитину. Відзначимо, що Василь Сачко в контрольному матчі використовував два склади. Причому з перших хвилин на полі з'явився новачок, екс-захисник Чорноморця Євген Мартиненко, також Ворскла привезла на збір ще кілька потенційних новобранців, серед яких є і один легіонер. Але їх імена тренерський штаб розкривати поки що не поспішає. У той же час, полтавчани поки недорахувалися Владислава Кулача, у якого закінчився термін оренди від Шахтаря. Втім, у шанувальників Ворскли ще є шанси побачити Владислава в футболці Ворскли в разі вдалих переговорів між клубами. контроий матч 28 червня. Словенія. Крань Ворскла - Жиліна - 1: 0 гол: Коломоєць (8). Ворскла (1 тайм): Шуст, гравець на перегляді, Мартиненко, Чижов, Пердута, Дитина, Чеснаков, Шарпар, Кобахідзе, Кравченко, Коломоєць Ворскла (2 тайм): Ткаченко, Сак, Гіоргадзе, Даллку, Сапай, Кадімян, Скляр, Габелок, Одарюк, гравець на перегляді, Сергійчук.