Вольова перемога на прощання: Динамо завершило програму спарингів

25.07.2021 19:50

Київське Динамо провело контрольний матч із турецьким клубом на зборі в Австрії

Суперником команди Мірчі Луческу став турецький Газіантеп. Матч завершився вольовою перемогою біло-синіх - 3:2. Динамівці пропустили швидкий гол, проте потім два простріли Сідклея стали результативними. Попов відзначився ударом головою, а Ерсой зрізав м'яч у власні ворота. У другому таймі команди обмінялися голами. Кулач забив із передачі Буяльського.

Більше затверджених спарингів у Динамо немає, проте не можна повністю виключати, що кияни зіграють ще з кимось до свого першого матчу в чемпіонаті України (1 серпня з Вересом).

Товариський матч

Динамо (Україна) - Газіантеп (Туреччина) - XNUMX:XNUMX (XNUMX:XNUMX)

Голи: Попов (27), Ерсой (28, автогол), Кулач (52) - Сагал (4), Максим (49).

Динамо (XNUMX-й тайм): Бойко, Тимчик, Сирота, Попов, Миколенко, Сідклей, Андрієвський, Шапаренко, Караваєв, Гармаш, Лєднєв.

Динамо (XNUMX-й тайм): Бущан, Дубінчак, Попов, Шабанов, Кендзьора, Андрієвський (Антюх, XNUMX), Шепелєв, Буяльський, де Пена, Родрігес, Кулач.