Вольова нічия та перемога. Зоря провела насичений день у Туреччині

09.02.2022 18:42

Луганська Зоря провела два контрольні поєдинки на навчально-тренувальному зборі в Туреччині

Фото zarya-lugansk.com

Днями команда Віктора Скрипника прибула до Туреччини на другий етап зимової підготовки. Сьогодні Зоря провела стартові два спаринги на цьому зборі.

У ранковому матчі з узбецьким "Металургом" чорно-білим вдалося відігратися з 0:2. На останніх хвилинах зустрічі відзначилися Данило Алефіренко та зимовий новачок Абдулла Абдуллаєв.

Товариський матч

Зоря (Україна) - Металург Бекабад (Узбекистан) - 2:2 (0:1)

Голи: Алефіренко (89), Абдуллаєв (90) - (2, пенальті), (83).

Зоря: Жилкін (Сапутін, 46), Алефіренко, Абдуллаєв, Байрук, Дубко, Гільєрме, Хлань, Тлумак, Скорко, Сміян (Кочергін, 80), Снурніцин.

У вечірньому поєдинку лугачани здолали латвійську Валмієру. У складі Зорі у першому таймі забивали Дмитро Хомченовський та Реймонд Овусу.

Зоря (Україна) - Валмієра (Латвія) - 2:1 (2:0)

Голи: Хомченовський (28), Овусу (31) - (63).

Зоря: Шевченка (Мацапура, 65), Булеця, Данченка, Імереков, Жуніньо, Хомченовський, Цвек, Назаріна, Овусу (Гладкий, 65), Вернидуб, Шахаб.

Наступні суперники Зорі: Окжетпес (Казахстан) – 12 лютого, Оденсе (Данія) – 12 лютого, Залізничар (Сербія) – 16 лютого, Бунедкор (Узбекистан) – 16 лютого.

УПЛ приєдналася до міжнародного зимового флешмобу (відео)