Знову на вістрі: Маліновський відзначився гольовою передачею в чемпіонаті Італії

12.05.2021 23:38

Півзахисник збірної України Руслан Маліновський записав на свій рахунок результативну передачу в матчі першості Італії

У домашньому матчі 36-го туру чемпіонату Італії Аталанта приймала одного з аутсайдерів - Беневенто. Український півзахисник Руслан Маліновський почав поєдинок у стартовому складі господарів, а от Віктор Коваленко знову залишився в запасі. Відзначимо, що це був 40-й матч Маліновського за «Богиню» в цьому сезоні.

На 22-й хвилині гри Руслан в один дотик вивів Луїса Муріеля на побачення з голкіпером гостей, і колумбійський форвард не схибив - 1: 0. Це була 11 гольова передача хавбека в поточному сезоні Серії А.

Маліновський відіграв 59 хвилин і був замінений на Ілічича. Сам же матч завершився з рахунком 2: 0 на користь бергамаско. Ще одним голом на 67-й хвилині відзначився Пашалич. Відзначимо, що закінчував поєдинок Беневенто вдесятьох.

Аталанта набрала 75 очок і знаходиться на другому місці в турнірній таблиці, випереджаючи Мілан за додатковими показниками. До кінця нинішньої першості залишилося два тури.